Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A TACSKÓ fajta tényleg rágosab...

A TACSKÓ fajta tényleg rágosabb mint mást fajták?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Kotorék eb,tehát "kaparósabb".
2014. jan. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Meg akarod enni??
2014. jan. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kettő is van. Az egyik soha semmit nem bántott a lakásban, a másik most 7 hónapos, tehát épp túl van a fogzáson. Ő sem rágott meg semmit sem a saját játékain kívül, annyit szokott csinálni, hogy széthordja a papucsomat a lakásban, de nem rágja, csak elviszi. Gondolom, ezt is kinövi majd, mert ilyen pici kutyának 8 óra sok idő egyedül, akkor is h lefárasztja reggel az ember. Szóval szerintem egyedfüggő, mert ismerek olyan tacsit is, ki viszont tényleg imád rágcsálni. Nem hiszem, hogy rágósabbak, mint más fajták.
2014. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az a tapasztalatom, hogy tovább kell sütni. De nekem soha nm a sütéssel van a gond, hanem azzal, hogy amíg él mindig ki akarja enni a tepsi falát. Tapasztalatom szerint élve kell sütni.
2014. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Ne edd meg szegényt :((
2014. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
úgy szeretem ezeket az értelmes embereket
2014. jan. 18. 09:21
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem tacsi keverékem van, amikor lát vakondtúrást, abba beleveti magát, de megrágni nem szokott semmit

(ui.: először én is másra gondoltam a kérdés láttán :D )

2014. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább ásósabb, kaparósabb. Olyan kerítés nem ajánlott mellé, aminek nem betonozott az alja, mert kiássa magát könnyen és átbújik alatta. De gödröket biztos hogy ásni fog, jó sokat!
2014. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyébként ha foglalkozva van vele, akkor nem ás sokat
2014. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!