Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 4 napja nem eszik....

A kutyám 4 napja nem eszik. Lehet hogy megmérgezték?

Figyelt kérdés
Barfolunk, és sosem tortént meg, hogy elutasította volna a húst :( 4 napja egyáltalán, a csontost megette de tobb mint a felét kiloktem, mert otthagyta :( A két szukám tuzelnek , gondoltam arra is, de a szukák hátra vannak zárva az én staffordom meg bent van..... Vagy att=ol félek, megmérgezték, nagyon sokan irigylik, mert be van tanítva és sokan félnek is tole :(
2014. jan. 18. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha megmérgezték volna, és nélgy napig nem kerül dokihoz, már nem élne.

De most akkor egyáltalán nem eszik, vagy egy részét megeszi, a többire meg finnyázik? baromira nem mindegy, mert az egyikkel két napja dokihoz kellett volna már menni, a másikra meg az a megoldás, hogy 1-2 napig nem adsz neki enni.

2014. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nyalogassa, felszed valamit belole, de a legjavát otthagyja :( Hívtam a dokit is, azt mondta, ha megmérgezték volna, akkor hányna meg fosna ...... de nagyon félek, mert 2 napja is azt álmodom, hogy a kutyámat megolik! Lehet már csak szugerálom, de nemtom mi legyen, ma nemis adok neki enni, felesleges....de hát nem lenne éhes???? :O
2014. jan. 18. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd el egy rendes orvoshoz kivizsgálásra, lehet, hogy csak a foga fáj, lehet, hogy komolyabb baja van, de azzal, hogy otthon sápítozol, hogy jaj mi baja van, tuti nem lesz jobb.
2014. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mérgezés meg nem egy adott betegség, a tünetei is attól függnek, hogy mivel mérgezték meg, úgyhogy lehetőleg ne azt a dokit látogassátok meg, akivel beszéltél, hanem egy értelmesebbet, normális felszerelt rendelővel.
2014. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hovarju ***** válasza:

Ha megmérgezték volna, akkor már nem élne.


Ha valamennyit eszik és a kedves sem rossz nem lehet túl nagy a baj. Talán a tüzelő szukák után epekedik.


Ismerek olyan kan kutyát, aki ha a szomszéd szukái tüzelnek, napokig alig eszik, csak nyűszög.

2014. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso pont erre gondolok énis, az enyém is nyuszít éjjel, hajnalban foleg!!!! Lehet az lesz a baj, a foga rendben van, az állatorvos meg nemolyan egyszeru, mert egy eldugott helyen élek, ahol nincs alkalmam olyan dokit keresni, akinek rendeloje vaN! Sajna, ezzel kell beérnem :(
2014. jan. 18. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!