Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt az egyik kutyám, és...

Meghalt az egyik kutyám, és most a lánya siratja. Folyton ugat és vonyít utána. Hogyan enyhíthetném fájdalmát? Majd megszakad a szívem, ahogy hallgatom.

Figyelt kérdés
Belepusztulhat a bánatba? (Mint ahogy a papagájok a párjuk után.)
2014. jan. 17. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele többet,vidd el nagyobb sétákra. Egy darabig még ezt fogja csinálni sajnos... :/
2014. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira nagyon sajnálom. Imádta az anyukáját. :((( Kb. együtt sírtuk végig a délutánt. Délelőtt nem voltam itthon, suliba voltam, szemét szüleim kihasználva a távollétemet altatták el, basszus még meg se ölelhettem utoljára, a szemeibe se nézhettem! De azt hallottam, amikor mesélték valakinek, hogy le kellett fogni amikor elaltatták a mamáját. :( Egyszerűen nem bírom tovább. :(((
2014. jan. 17. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek, valószínűleg nem az anyját siratja, hanem látja hogy gazdi sír, gazdi szomorú, gazdi ideges és ezért van ki ő is. Ne mutasd neki hogy baj van, vidd el játszani, sétálni nagyokat és ne előtte sírj! A másik kutyusért pedig részvétem, nagyon sajnálom!
2014. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős a kutya? az anyja beteg volt?
2014. jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3 éves. Daganatos volt.

De, az anyukája után sír, egész éjjel, egész nap, teljesen össze voltak nőve, még nyáron a legnagyobb melegben is egymáson feküdtek.

Természetesen sokat vagyok vele, de nekem is nagyon nehéz látni azt a helyet, ahol nemrég még ő is ott volt. :'( :((((((

2014. jan. 18. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyukája után sír. Volt hogy egyik kutya siratta a másikat család meg nem bírta tovább és menhelyen hagyták. Szerinted tőlük vette át a fájdalmat? Igen, a kutyák az emberek tükre, de vannak saját érzéseik.
2017. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!