Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyéves mini yorkinak hásznysz...

Egyéves mini yorkinak hásznyszori evés a javasolt?

Figyelt kérdés
Ebédkor mindig kéri a kajàt de nemadunk neki mert egy nap 2x eszik hogy lehet leszoktatni rola? majd ha melegebb lesz egy nap 1x evés is elegendő neki mer akkor többet viszem sétàlni meg ilyenek?!
2014. jan. 19. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Első dolog,hogy mini meg extra mini yorki NEM LÉTEZIK!!Ez a fajta csak egyetlen méretben van,amit leír a standard.

Mikor esztek,zárjátok ki egy másik szobába vagy a konyhába a kutyát,mindjárt megszűnik a kéregetési probléma.

Bár kicsi kutya és nemigen fenyegeti a gyomorcsavarodás veszélye,én inkább felnőtt korban is kétszerre adnám neki oda a napi adagot.

Mit adtok neki?

2014. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nap 2 x de ha 3 x igényli az sem baj,csak ,ha evett ne hagy előtte a maradékot,hanem kínáld meg a legközelebbi etetéskor.
2014. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sippara ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire nyomorították meg a kedvedért. Ha nagyon durván, akkor több etetésre lehet szüksége, mert gyorsan leeshet a vércukra.
2014. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Firestorm ***** válasza:
Az én yorkim napi 1x kapott enni az esti séta után. Bár ő neki főzve volt és 3-3,5 kg-ot nyomott.
2014. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mini yorki nem létezik.


Én minden kutyának napi 2x etetést javaslok.Leszoktatni úgy lehet róla,hogy nem veszel tudomást arról,hogy kunyerál és nem ad neki soha senki ételt,ha kunyerál.Csak akkor kap kaját,amikor etetési idő van.


Ellenben,ha nem megfelelő a táp minősége,akkor lehetséges,hogy éhes marad.

Mivel eteted?

2014. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!