Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghülyült a kutyám? Vagy mi...

Meghülyült a kutyám? Vagy mi baja?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött minden.A kiskutyám felment az ágyra, és az ágyam felett egy pontot nézett és elkezdett ugatni, morogni és nyüszögni.Tiltottam abbahagyta, de kis idő múlva megint kezdte.Labdáztam vele stb., de mindig megtalálta ast a pontot és mereven ugatta.Gondoltam unatkozik, ezért elmentünk egy nagy sétára, de utána is ezt csinálta.Ahol ugatott, volt egy kép ezért le is vettem mert azt hittem ezt ugatja, de utána is ugatta azt a pontothiába volt üres már a fal.Ma is sokat csinálta.Megőrült a kutyám????
2014. jan. 19. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy kiszagolta az ágyi poloskát (nem vicc) vagy valami negatív erőt érzékel, démoni entitást! Ez komoly, mégha hülyén is hangzik.
2014. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
állítólag ilyenkor szellemet látnak:)
2014. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nalunk mindig 1 helyen fexenek le a szobaban, pedig egyaltalan nem a legjobb hely, és volt u ez h leblokkol a kutya és néz, ök többet érznek látnak nálunk :)
2014. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!