Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek közül melyik a legjobb táp?

Ezek közül melyik a legjobb táp?

Figyelt kérdés

ProPlan, Happy Dog,Brit premium, Flatazor,Josera

Eddig a legjobban a ProPlant ette meg,de aztán próbáltam ezeket. A Brittől nagyon szép volt,de látszott rajta,hogy nem ízlik neki annyira.

A kutyus 8 kg-os, shih tzu kevrék,4 éves kan.

Köszi a válaszokat,



2014. jan. 19. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:

miért nem próbálod ki a nyers etetést? :) olcsóbb mint a táp, egészségesebb és a kutyád tuti megnyalja mind a négy mancsát utána.

Itt egy facebook csoport ha érdekel, tele receptekkel, kedves tanácsadókkal: [link]

2014. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Nincs olyan,hogy nem ízlik neki annyira.Így kezdődik a válogatás,mert a következő tápnál is bebeszéled magadnak,hogy ezt sem szereti annyira stb.


Lerakod elé,megeszi kész.Nem eszi meg,akkor elveszed előle és nem kap mást.Kövi etetésnél megint leteszed elé és ha nem eszi meg,ismét elveszed tőle.


A felsoroltak közül a Flatazor a legjobb,de én is javaslom az első válaszoló által javasolt etetést.


Olcsóbb és minőségibb.

2014. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Flatazor némelyik tápja nagyon jó, némelyikben viszont szójabab van, amit én mindenképpen kerülnék, mivel a szója fitoösztrogént tartalmaz, ami hatással van a hormonháztartás működésére...

Szerintem ezekből még a Brit Premium jó, a többiről nem vagyok jó véleménnyel.

2014. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mi purina tápot használunk 850Ft egy kiló nálunk az állatos boltban lehet csak venni, a kutyus nagyon szép tőle és tápláló is, nem úgy mint a pedigree vagy a hipermarketekben kapható szemetek.
2014. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
két kutyámat brit premiummal etetem, teljesen jól vannak, egészséges kutyusok, a harmadik puffins adult senior&light tápot kap, mert diétázik, a puffins (acana)tápok is jók.
2014. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%

Szerintem a ProPlan a legjobb,mert abban benne van minden vitamin még ami kell a kutyáknak,viszont általában a többi tápban nincs benne,és semmi olyan nincs benne ami nem kell vagy rossz nekik.

Ja és még annyi,hogy nem akarok kötekedni de a nyers kaja nem tesz jót a kutyáknak.Ez saját vélemény,viszont az alapján,hogy a keresztapukám állatorvos.

2014. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A nyers kaja többszörösen bizonyítottan egészségesebb bármelyik tápnál.Keresztapukád elég régen vásárolhatta a diplomáját a piacon :) Vagy te értettél félre sok mindent.


A ProPlan mellett a felsoroltakban is vannak vitaminok,de a ProPlan nem valami nagy durranás.

A Brit és Flatazor tápok hústartalma egész magas,a ProPlan tele van adalékkal és több benne a gabona,mint a hús.


A kutyáknak pedig elsősorban húsra van szüksége,a gabonát ki is lehet az etetésükből.

Hús mellett zöldségre és némi gyümölcsre van szükségük.

A nyers etetés teljes mértékben fedezni tudja az igényeiket.Mindegyik tápnál jobb.

2014. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a joserara szavazok vagy az acanara ezek szuper premium tapok ha kistestu kutyusod van akkor meg megfizetheto is ;)
2014. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Négy mancsát biztos nem fogja megnyalni,mert 3 lába van csak. :-)
2014. jan. 30. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!