Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet, olyan fura...

Mi baja lehet, olyan fura mostanában?

Figyelt kérdés

A kutyim az elmúlt napokban kicsit furán viselkedik. Sokat fekszik, nem nagyon akar játszani. Először azt hittem babéziás, akkor volt ilyen lehangolt, de nem lázas nem pisil véreset és eszik is( nem annyit mint szokott, de eszik). Ha valami finom van nálam, szalad utánam, vagy ha csörög valami papír egyből jön. Aztán fekszik le újból. Lehet hogy izomláza van? Az elmúlt napokban az egész napot végigjátszotta egy másik kutyával( a Mamánál). Ma is ilyen kis depis volt reggel, aztán délután meg szaladt ugrált játszott a másik kutyával amikor találkoztak. Most megint kis szomorkás. Vagy féltékeny? Van nálunk egy talált kutyus. Nem szoktak találkozni mert a másik kutyus még rehabilitálódik. Most költözünk majd és ezer a dolog, meg a másik kutya mellett sajnos most nem jut rá annyi idő. De akkor mért fekszik le mindig?

Vagy fáj a lába?De nem emeli. Nem tudom mi lehet vele, mert eszik, iszik, pisil kakil, csak olyan kis kedvetlen itthon. Éjjel is mindenáron fel akart jönni az ágyra, pedig nem szabad neki és nem is szokott. Vagy azért csinálja mert így odafigyelek rá? :(



2014. jan. 20. 21:38
 1/5 anonim válasza:
Szerintem csak egyszerűen depis és lehangolt! Szerintem nyugodj meg mert h nagyobb baj lenne az már ég jelentkezett volna több tünettel! :(
2014. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ehetett valamit az utcáról?

Mostanában rengeteg mérgezés van!

Enyhe tünetek lehetnek hasonlóak!

Ha nem vagy biztos vidd dokihoz...(ez persze sok pénz)

"Remélem nem a gumiszerelő műhely előtt dobálják a szögeket.."

2014. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kutyánál nincs kifejezett depi.Az időjárás is megviselheti,és a sok új inger miatt is lehet ilyen.


Ha nem jelentkezik további tünet,akkor nem aggódnék.De figyeld.

2014. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Persze hogy nem depis csak úgyértem lehangolt a másik kutyussal törődés miatt!
2014. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csináljak, ha úgy csinálok mint eddig azért szomorkás, ha meg én megyek hozzá, akkor meg ha jól is lenne úgyis csak csinálná a fejét, mert elérte vele a célját. :( most is csak fekszik, pedig ilyenkor már rég csipkedett hogy menjünk játszani, sétálni.
2014. jan. 21. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!