Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti megálltok segíteni, ha...

Ti megálltok segíteni, ha elütnek egy kutyát és szemtanúi vagytok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Akibe van egy kis emberség az sztem megáll.
2014. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megállok segíteni a kutyán és leolvasom a rendszámot, amit majd jól bejelentek...
2014. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Firestorm ***** válasza:

Igen.

Volt is rá alkalom,hogy anyuék megálltak egy elütött cicának segíteni,erre a sok okos autós szólogatott kifelé,hogy rohadt állatgyilkosok és egyéb dolgok.

Természetesen a cica meghalt sajnos olyan súlyosak voltak sérülései.

2014. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Igen!! Múltkor találtam egy kóborkutyát, lefényképeztem és feltettem a Vigyél Haza alapítvány mobil alkalmazására.
2014. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Félreolvastam ne haragudj, azt olvastam, hogy kóborkutyán segítek-e. Természetesen a kérdésedben feltett szituációban is segítenék, de szerencsére még nem kerültem ilyen helyzetbe.
2014. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,ha a megállással nem veszélyeztetek másokat és van rá lehetőségem.
2014. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:
Szerencsére még nem voltam ilyen helyzetben, de biztosan megállnék és orvoshoz vinnék. Olyan volt már többször is, hogy rohangált a kutyus az úton, megálltam, becsalogattuk a kocsiba és megkerestük a gazdit.
2014. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyszer egy idegen városban, akkori barátnőmmel találtunk egy beteg macskát. Lehet mérget evett, vagy vmi, de be volt vérezve a szeme, nem látott tőle, meg le volt fogyva.


Én gondoltam egyet, ölbe vettem úgy tiszta koszosan, és elvittük az állatorvoshoz, közben vagy 5x telefonáltunk, felhívtam az orvost mi a helyzet, kijött hamarabb a kedvünkért, és ingyenesen kezelte is alap dolgokkal (szerencsére az állatok szeretete többet ér a pénznél). Utána visszavittük adtunk neki enni, és mi ennyit tehettünk érte, de utána még később is láttuk, hogy valaki vitt neki még kaját.

2014. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!