Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Quadosok, rendőröknek megálltok?

Quadosok, rendőröknek megálltok?

Figyelt kérdés
Vagy inkább meglógtok előlük?Sztorikat irhattok. :) Köszi
2013. márc. 22. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Úton esélyed nincs meglépni előlük. Egyszer hagytam ott rendőrt gyorsasági motorral, 220 km/h körül száguldottam elfele, és utolértek.. nagy bajom mondjuk nem lett belőle, fejenként 10be került.


Erdőben meg nincs rendőr :)

2013. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Micsoda antiszociális kérdés. Miért jutna eszébe bárkinek is nem megállni, ha a rendőrök megállítják? Minden második nap van valami elmebeteg, aki letarol egy fél várost, csak azért mert nem akar megállni a rendőrnek. Azután felmegy a kocsiaval egy fára és ott végződik a hősködés. Mekkora állat, akinek ez egyáltalán eszébe jut? Vgay most azt akarod itt demonstrálni, hogy minden quados hülye?
2013. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Remélem a rendőrök ezért keményebben büntetik őket.
2013. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Falun nem szoktam megállni, mert letérek rögtön a mezőre, egy olyan útra, ahol autóval nem tudnak utánam jönni. Ezt már kétszer eljátszottam, és crossmotorral is voltak hasonló kalandjaim. Még egyszer sem kaptak el :D
2013. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De ha egyszer elkapnak akkor ők nem fogják ennyire viccesnek találni a helyzetet és nagy ki fog tágulni reggelre a segglyukad :-)


Csak úgy mondom, ők ezt fogják marha viccesnek találni :D

2013. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Igen, félek minden alkalommal, hogy elkapnak, de nem birom ki, hogy ne csapassak néha egyet.

2013. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 waland ***** válasza:
A rendőr se hülye, ha sokat játszol velük, akkor kicsit érdeklődnek, aztán megvárnak otthon :). Ismerőssel megjátszották, röhögés lett a vége, de többet nem szórakozott velük.
2013. márc. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!