Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek valamilyen...

Van valakinek valamilyen tapasztalata mobil állatorvosi szolgáltatással?

Figyelt kérdés
pl. Petmobil, de más is lehet.
2014. jan. 23. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Az biztos nem helyettesíti az állatorvost. Ha kevés a kutyákkal a tapasztalatod, akkor biztos nem használ a beteg kutyának. Válassz olyan állatorvost, aki esetleg házhoz megy. Szerintem ez csak olyan kutyásnak segítség, akinek nagy tapasztalata van és már sokféle betegséget látott, de ez csak elsősegélynek jó. Látatlanban hogyan lehet megállapítani, hogy mi van az állattal?

Ha nálunk történik valami, akkor hívom a dokit, elmondom neki a tüneteket és ő mondja mit adhatok neki, vagy mit csináljak, és rövid időn belül megjelenik.

2014. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Akiteki ***** válasza:
Megnéztem a honlapot, még nem hallottam róluk. De az ötlet jónak tűnik. Egy oltást, féreghajtót beadni bármelyik orvos tud, ha valakinek az kell, hogy házhoz jöjjön, arra kiváló. Ha meg tényleg olyan eset, hogy szállítani kell és nincs mivel, akkor életmentő is lehet. Kár, hogy vidéken nem működnek.
2014. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# Szerintem te valamit félreértesz. A "mobil" ez esetben nem azt jelenti, hogy mobiltelefonon keresztüli, hanem hogy mozgó, vagyis házhoz menő.

Akiteki: én sem hallottam még korábban róluk, de nem csak ők léteznek, persze azt nem tudom, vidéken van-e.

2014. jan. 24. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!