Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Remélem nem lesz baja a...

Remélem nem lesz baja a kutyáimnak!?

Figyelt kérdés
Rövid szőrű kutyáim vannak. -10 fokok lesznek mostanában és napközben is legalább -5. Sajnálom őket és félek hogy nagyon fognak fázni esetleg bajuk lesz. Nincs se pincénk ahova beengedhetnénk, se normális garázs ugyanis az is huzatos. A házba pedig szintén nem megoldható. Kinti kutyák már 3 évesek, egészségesek. Az a helyzet hogy van nekik kennel azon belül egy nagy kutyaház téglából és azon belül még pakoltam be nekik szénát. Plusz mindennap friss langyos víz és este meleg kaja. Ez így elég? Félek hogy nem tudja mondjuk befűteni a házat és nyitott is ahova szívem szerint raknék szőnyeget vagy ruhát de azt fél percen belül leszedné és nem tudom tavaly volt ilyen -10,-15 fok? Akkor sem lett bajuk.
2014. jan. 25. 00:03
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Te látom minden kérdezőnek nagyon okos válaszokat adsz. Az emberek többségének nehezére esik normálisan válaszolni? Én csak annyit mondtam hogy a házba nem megoldható se előtér semmi, egyből konyha amivel egybe nappali ahol alszanak a szüleim. Behoznám! Nem mondtam hogy más lehetőség nincs, épp erre lennék kíváncsi hogy mit lehet még hátha tud valaki egy jó ötletet, de ha mindenki így válaszol akkor köszönöm nem kérek.
2014. jan. 25. 00:53
 12/25 mantis religiosa ***** válasza:
0%

Kedves kutyás társam. Az evolúció folyamata alatt is születnek-születtek kiskutyák, és fel is nőttek.


Két oldala van ennek az evolúció szempontjából, és 90%-ban Te magad is megoldhatod.


Valahonnan, tanyáról, mezőgazdasági üzemből. stb. szerezz be egy bála szalmát, azzal almozz az anyakutyának, legalább 4 héten keresztül.


Az anyának biztosíts nyugodt körülményeket!


Ha nincs elég teje, vannak bébitápszerek, amik segítenek, ha az állatorvosod béna, keress kutyás oldalakon, vagy írj Nekem.


Örülj, mennél hidegebb van, annál kevesebb vírus támad.


Írj, ha még van kérdésed!

2014. jan. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Hát nem ezt kérdeztem de köszönöm. :D
2014. jan. 25. 00:57
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha három évesek a kutyák, akkor logikusan volt már két teled, hogy ugyanezeket átgondold; akkor hogy úszták meg a kutyák, véletlenül nem fagytak meg, vagy mi? Plusz itt volt most az ősz, ami még el is húzódott neked másfél hónappal tovább, de akkor se jutott eszedbe, hogy itt azért lesz még hó meg hideg, mint minden évben. Most mit akarsz az utolsó pillanatban? Oldd meg valahogy, ha már nem voltál előrelátó.
2014. jan. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Már 2 hónapja mióta tél van elég jó idő volt. Én kis naiv egyáltalán nem gondoltam bele hogy hirtelen -10 fokok lesznek ilyen hirtelen. Rajtam kívűl amúgy se foglalkozik itthon ezzel senki, de nyugodtan szóljál le érte hogy még nekem volt merszem segítséget kérni és pár ötletet.
2014. jan. 25. 01:04
 16/25 anonim ***** válasza:
93%

Tudod, nekem már attól is bűntudatom van, ha kirakom a kutyákat a kertbe pisilni, és öt perccel később jut eszembe beengedni őket, amikor már itt toporognak az ajtóban. Októberben csináltattam meg a kicsinek a kabátot, mert valahogy sejtettem, hogy idén is lesz tél, mint ahogy eddig minden évben, és tudom, hogy nincs rendes szőre és fázik a feneke. Nem nehéz dolgok ezek, annyi a titka, hogy komolyan érdekel, hogy mi van a kutyákkal, nem csak tessék-lássék. Te meg itt előadod, hogy mennyire aggódsz, holott lószart, ha aggódnál, akkor ez az első téli ugyanilyen aggodalom után megoldódott volna mindenestül.

Az meg nem kifogás, hogy eddig enyhe volt a tél, attól még fel kell készülni, mert egyrészt rajtad kívül mindenki tudta, hogy nem lesz fél éves őszünk, de ha véletlenül mégis így lett volna, akkor is készülni kellett volna a hidegre, mert azzal senkinek nem ártasz, ha van meleg helyük a kutyáknak, azzal viszont igen, ha nincs, és beüt a tél, mint ahogy meg is történt. Ez a törődés, hogy nem a véletlenre bízod, hogy életben vannak-e a kutyáid.

2014. jan. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Kicsit túlzás... Nem hinném hogy arról lenne szó hogy kiraktam a kutyáimat semmi nélkül a hidegbe... Ha nem aggódnék nem tettem volna fel a kérdést. Elvégre mint elmondtam téglaház+melegvíz+melegkaja+széna! Azt kérdeztem elég-e és mit lehetne még azon kívűl hogy behozok két nagy kutyát a házba ennyi. Így tizedjére remélem világos. De szerintem már te is elmondtál mindent úgyhogy köszi. Elég lesz....
2014. jan. 25. 01:17
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit lehet, hogy túlzás, de azért gondold át. Nyilván nem véletlenül fordult meg a fejedben, hogy talán kevés lesz, és nyilván nem véletlenül csak most.
2014. jan. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
És csak hogy tisztázzuk, az elején még arról volt szó, hogy "A házba pedig szintén nem megoldható". Baromira nem mindegy, hogy hajlandó vagy-e őket beengedni vagy sem, mert az például egy normális megoldás.
2014. jan. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nyilván igen.. Tavaly is azért nem foglalkoztam úgymond annyira vele mert a szüleim meggyőztek hogy nem lesz semmi baj, hát nem is lett, de már jobban törődöm a kutyáimmal. Mindegy, köszi.
2014. jan. 25. 01:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!