Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakiképzés mennyire jó...

Kutyakiképzés mennyire jó bentlakásos iskolában?

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy van olyan,hogy ott hagyják a kutyát az iskolában és az ottani kiképző tanítja alap dolgokra meg.
2014. jan. 25. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom mennyire hatékony, de azt tudom, hogy én nem hagynám ott a kutyámat. Sokkal jobb, ha a gazdával dolgozik együtt a kutya és nem egy idegennel. Na meg vannak fajták, akik nem is alkalmasak az effajta nevelésre, tanításra.
2014. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Amstaff 2 éves lesz tavaly óta járunk suliba de semmit nem ér.Ott sem nagyon hajlandó megcsinálni amit mondanak.Csak a játék és a többi kutya érdekli.Ha sétálni megyünk elengedni már nem lehet nem jön vissza és rángat a séták közben.Azt mondták hiper aktiv és még ilyen nevelhetetlen kutyával ne találkoztak.


Ezt a videót láttam és gondoltam hátha jobban beválna



http://www.youtube.com/watch?v=hgsOOXDtEFI

2014. jan. 25. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Az lenne belőle, hogy a kiképzőnél szuperül működik, aztán visszakerül hozzátok és ugyanott vagytok, ahonnan elindultatok. Ezeket a problémákat nektek kell megtanulni kezelni.
2014. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a baja hogy nincs lemozgatva.
2014. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a cél, hogy a kutya tanuljon, arra kiváló. Ha az, hogy a gazdával is tudja produkálni, amit tud, akkor nem az igazi.

Váltsatok sulit, keressetek egy olyat, ahol tudják, hogy mire van szüksége a kutyának ahhoz, hogy kiegyensúlyozott és nyugodt legyen, mindjárt fogtok tudni vele mit kezdeni tanulás terén is.

2014. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi kiskoromban, mikor tudatlanok voltunk, beadtuk a kutyánkat egy ilyen kiképzőhöz, nála volt két hétig, aztán egy ideig heti kétszer jött érte, aztán heti egyszer. Az volt az eredmény, hogy annyira összetörték a kutyát, hogy valóban semmit nem mert csinálni már, csak azt, amit mondtunk neki. Teljesen passzív lett, kiégett a tűz a szeméből. Utána hónapokig próbáltam játékra bírni, oldani, futkározni vele, mert szörnyű volt, hogy minden sétánk olyan volt, hogy droid módjára tartotta az én tempóm.

A B-verzió meg tényleg az, hogy az oktatóval ügyesen fog együtt dolgozni, de veletek nem.

Keressetek egy jobb kutyasulit, és tanuljátok meg kezelni a kutyátokat inkább, többet értek vele.

2014. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ha a kutyasuli nem vált be, akkor egy házhoz járó másik oktatóval próbálkozzatok!
2014. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jónak jó,csak éppen a gazdát felejtik el hozzáképezni.Nélküle pedig nem működik.Ráadásul folyamatos kontrollt,javítást,ismétlést igényel szinten tartani egy kutyát.Ha nincs meg az alaptudásod,a kutya is lassan visszakopik oda,ahonnan jött.
2014. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!