Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy egy 9 hetes...

Normális, hogy egy 9 hetes kiskutya ( 80 kg lesz) így áll a hátsó lábán?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 25. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gyengék még a hátsó lábai. Nem túlsúlyos a kiskutya? Tudható, hogy mozgott eleget idáig?
2014. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Őőő, fogalmam sincs még nem vettük meg. Nemsokára megyünk érte. Egy nagy tanyán van lovakkal szóval sokat van kint, viszont kicsit kövérkés is.
2014. jan. 25. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem normális! Tenyésztőtől vett kutya, tk.-vel, és szerződés is lesz írva? Mert akkor bele kéne foglalni, hogy az esetleges műtéti költségeket ő állja. Több százezer forintos műtét/altatás a vége ha nincs rendesen kezelve táp+kiegészítők és akkor sem biztos a siker...
2014. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok, rosszul néztem a képet és azt hittem a mellső lábai, bocsi! :D Annyira nem vészes, de még bármi lehet belőle.
2014. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Biztos én vagyok a béna, de ebből a képből semmit nem tudok kinézni. Minek veszitek meg egyáltalán, ha gyanús? Kutyát venni csak törzskönyvvel és szerződéssel szabad, szűrt szülőpártól. Ha meg óriástestű, akkor főleg. Egy évnyi tartási költségből megvan egy egészséges kiskutya vételára tenyésztőtől is. Kár a szaporítókat támogatni!
2014. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van TK-ja és Adásvételi szerződés is. Nem vagyok hülye.
2014. jan. 25. 20:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Tenyésztő mit mond? Ha nagyon akarjátok megvenni, meg kell a tenyésztővel beszélni, hogy elviszitek egy ortopéd orvoshoz, mielőtt megveszitek.
2014. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Előző kutyám is hasonló volt most ahogy nézegettem a képeket ami róla készült, ő helyre jött.
2014. jan. 25. 20:08
 9/13 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele küldött képet róla körbe fotózva, csak épp rosszul állt, olyan félig leülés közben volt lefényképezve. A többin már normális.
2014. jan. 25. 20:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutya ez?
2014. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!