Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kis kutyát. Én...

Szeretnék egy kis kutyát. Én a törpe pincserre gondoltam. Nagyon hullik a szôre? Nem szeretnék olyan kutyust amelyiknek nagyon hullana.

Figyelt kérdés
Pincser gazdik válaszát várnám .

2014. jan. 25. 22:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem bolognesem van, nem hullik a szore es gyonyoru( az enyem bem egy olbekutya nem megyubk szepsegersenyre)
2014. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod de engem valamiért a pincser fogott meg. Csak nem tudom hogy mennyire hullik a szõre mert tudom hogy a is termetu kutyaknál is van ilyen.
2014. jan. 25. 22:32
 3/22 A kérdező kommentje:
*kis
2014. jan. 25. 22:33
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A pincsertől a te hajad fog hullani, a szőre lesz a legkisebb gondod :D Nem egyszerű fajta, ne tévesszen meg a mérete. Ha emlékszel még a Taz-mánia című mesesorozatra, na hát nekem az a figura ugrik be, csak kevesebb nyállal. Pörög, mint a mérgezett egér, a fejeden ugrál, mindent megeszik, mindenkit helyretesz, szóval nem az a tipikus szobadísz. Olyan, mintha lenne egy stramm, tökös munkakutyád, ami mellesleg elfér egy nagyobb zsebben. Neki minden napos katív foglalkozás kell, munka, tanítás, sportolás ahhoz, hogy kezelhető legyen. Kifoghatsz persze nyugisabbat, de ha alapvetően nem vagy felkészülve egy sok foglalkozást igénylő kutyára, csak arra kéne, hogy sétálgass vele a tömbház körül meg néha megsimogasd, akkor válassz inkább másik fajtát.
2014. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ akumi :) Még átgondolom akkor, gondolkodtam már arra is hogy menhelyből veszek ki vmi kutyust, csak azzal az a baj hogy nem tudom hogy mennyire hullik majd a szőre a kutyusnak :(
2014. jan. 25. 23:20
 6/22 anonim ***** válasza:
Miért ilyen hatalmas probléma a szőrhullás? Mióta feltalálták a porszívót, azóta azért nem egy akkora trauma kitakarítani a lakásban :) A furminátorról nem is beszélve, amelyik kutya szőrét viszi, azt nagyon szépen karban lehet tartani, és sokkal kevesebb lesz a szőr a lakásban.
2014. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát igen... ez igaz. Csak én szeretnék vele pihenni is. A családunkba van egy MiniYorki kutyus. Neki nem hullik a szőre és imádok vele aludni pihenni :) Nem szeretném hogy az ágyam szőrös legyen.. :(
2014. jan. 25. 23:26
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Mini yorki nem létezik. A következő kutyád ha lehet ne szaporítótól vedd!

ON: Furminátor csodákra képes!

2014. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Utána nézek ennek a kefének...

Ja igen de neki nem hullik és IMÁDOM!

Szted milyen kutyust vegyek akkor? :(

Tacskót nem szeretnék rokonomnak az van és nagyon hullik a szőre... :( Közepes termetüt szeretnék.

Csak nehéz megtalálni az igazit!

2014. jan. 25. 23:34
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
az tuti h a pincsernek baromira hullik. a rövidszőrűeknek hullik a legjobban. akkor már lehetne csivavád is, az kevésbé pörgős. de ha utálod a szőrhullást, akkor tényleg csak a hosszúszőrű (esetleg meztelen) kutyák közül válogathatsz: yorki, bichon, uszkár..
2014. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!