Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Női gazdi, kan kutya-férfi...

Női gazdi, kan kutya-férfi gazdi-szuka kutya? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Tényleg van benne valami vagy hülyeség az egész?
2014. jan. 27. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Sok kutyás van a környezetemben, de az én ismerőseimnél inkább fordítva van, a nőknek van szukájuk, a férfiaknak pedig kanjuk. Nőként jelenleg nekem is kan kutyám van, de az előző kutyám az szuka volt. Szerintem, ezt nem lehet egyértelműen kijelentei, hogy a nők mindig kant vesznek, a férfiak pedig szukát.
2014. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Nincs semmi köze a nemi hovatartozásnak a kutya kiválasztásában.
2014. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nő vagyok, a kutyám szuka. A párom is imádja, ahogy a kutyám is őt.
2014. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
És ahol családi kutya van? :D
2014. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Hülyeség. A párom nő, én férfi vagyok. A kutyák közösek. Akkor milyen neműek legyenek? :) (Amúgy két kan.)
2014. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
nő vagyok szuka kutya, 3 ismerősőm is nő szuka kutyával... de van olyan is ahol férfi kan kutyával van
2014. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy vettem észre, hogy a legtöbb pasi inkább kant tart szívesebben, de persze vannak azért bőven szukás pasi ismerőseim is. A nőknél inkább olyan fele-fele arányban van szuka-kan. Én abszolút szuka párti vagyok, de a barátom is, szóval ezt nem lehet így megmondani. Egyénfüggő, hogy kinek melyik nem a szimpatikusabb.
2014. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem a gyakoriságára gondoltam. Hanem, hogy tényleg jobban megérti-e egymást pl egy nő és egy kan kutya. Hogy valóban jobban ragaszkodik-e a kutya, jobban elfogadja, mint pl. egy azonos neműt.
2014. jan. 27. 13:26
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
7-es vagyok. Hát szerintem ez hülyeség. Ez nem nemfüggő, hanem a gazdától függ és a kutya egyéniségétől hogy milyen kapcsolatot tudnak kialakítani. Most csak szukáim vannak és nagyon ragaszkodóak,bármit megértenek egy csettintésből, kézmozdulatból meg sem kell szólalnom, mondhatni egy húron pendülünk :D De az ideiglenes kutyáim csak kanok voltak és nem volt jobb a kapcsolatom velük mint a szukákkal, pedig az egyik kölyök volt és teljesen tiszta lappal kezdtünk mindent. Ugyanolyan nevelést kapott mint a sajátjaim, ugyanúgy foglalkoztam vele mint velük annyi idős korukban és kb ugyanolyan volt a kapcsolatom vele is. A barátomhoz sem ragaszkodnak jobban a szukák, nem hallgatnak rá jobban. A kanok pedig ugyanúgy viselkedtek vele mint velem, ugyanúgy bújtak, ugyanúgy hallgattak rá.
2014. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
51%

Sztem nincs jelentős összefüggés a kutya és gazdi neme közt :)

Azt tudom, hogy hozzám inkább a bunkóbb kanok illenek, mint a hisztis, túlérzékeny szukák :D

2014. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!