Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Drótszőrű foxterriert tarthatok?

Drótszőrű foxterriert tarthatok?

Figyelt kérdés
Van egy cicám, egy papagájom (a nővéremé a papagáj)és melléjük szeretnék egy ilyen foxit. De viszont lakásban lakunk.. Tarthatok lakásban foxit?
2014. jan. 27. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudsz napi kb. 4 órát (vagy többet) áldozni a sétáltatására? Iszonyat pörgős egy fajta, rengeteg mozgásigénnyel, szabadon, póráz nélkül kell játszania több órát. Ha tudod biztosítani neki, minden további nélkül mehet a foxi lakásba.
2014. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, úgy gondoltam, h reggel suli előtt egy 30-40 perc séta, suli után (kb. 3-4 órakor) 2 óra séta, játék, és 7-8 körül egy fél órás séta.. A bútorokat nem rágja szét, ha nincs mindig vki vele? Mert anyám totál kiakadna :D
2014. jan. 27. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kölyök nagyon rombol. Idősebb (értsd: nem kölyök) kutyust tudsz befogadni, fajtamentőknél nézelődj. Róla jó esetben meg tudják mondani, hogy hogyan viselkedik, rombol-e, hogyan viseli az egyedüllétet, macskákkal milyen, többi kutyával milyen. A kölykök nem szobatiszták, rengeteg idő, energia mire megneveled, addig rombol, és bent végzi el a dolgát.
2014. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kevés egy foxinak!
2014. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Persze, hogy lehet lakásban foxit tartani. Első sorban az a kérdés, hogy tudsz-e következetes lenni vele. Nagyon utána kell olvasni a fajtának, és mindent be kell tartani, amit leírnak! Ez után pedig MINIMUM 1,5 óra séta NAPONTA, és ha CSAK 1,5 óra fér bele, akkor otthon kell szellemileg fárasztani: tanítani. Ha ezeket betartod, akkor nem lesz ereje rombolni. Szóval ha nem tudod rászánni a napi 2-3 órát a kutyára, akkor inkább ne válassz terriert.
2014. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem van foxterrierem bőven elég neki 2,5 óra és soha nem csinál rosszat ez a foxikról egy rossz tévhit, hogy rosszak. És ha van időd akkor tanítsd, mert nagyon értelmesek.
2014. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem foxim volt, és bátran állítom, hogy nagyon jo választás.Bárhova mentem, ő jött utánnam, és soha nem ment el mellőlem.!
2014. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!