Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok valami szép nevet...

Mondanátok valami szép nevet kan magyarvizsla kutyusnak?

Figyelt kérdés
Születtek kiskutyáink 4-et eladtunk, volt amelyiket elajándékoztuk. Megtartottunk 2-t. (Most 7 hetesek) A lánynak Alíz leet a neve. Én a fiúnak a Marley nevet akartam de apának nem tetszik. Szerinte valami jobb kell mint pl a Zeusz. Mondanátok még hasonlókat?

2014. jan. 27. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Legyen Ricsi..:D

Bár az én vizslám neve Fido.:D

2014. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hunor,Demény,Vezér,Herceg,Barni,Dante
2014. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

OFF: Demény... De nem bírom azt a kutyát... Illetve bocs, a gazdáját.

ON: Karsa, Zalán, Noel, Soma, Samu, Ezra

2014. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
OFF: De nem bírom, mikor egy magyar kutyafajtának mindenféle idétlen, külföldi neveket adnak.
2014. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Ti kutyátok lesz még tizenévig, nektek kell egy olyan nevet kitalálni, ami tetszik is.


Sajnálatos módon lejött egy alom, amiből képesek voltatok még pénzt is csinálni. Nem tudom, hogy tudtátok-e de a TÖRVÉNY BÜNTETI, ha a kölyköt az anyjától 8 hetes kora előtt elválasztanak. Máshogy megfogalmazva. Törvény írja elő, hogy a kölyöknek az anyja mellett a helye 8 hetes korig. Nem merek belegondolni, hogy mikor ajándékozhattátok/adhattátok el, ha még most is csak 7 hetesek. Nem tettetek jót a kölyköknek vele.

2014. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én magyar vizslának biztos valami ősi magyar nevet adnék.

Mindig rosszul voltam a "trendi" vagy filmből koppintott nevektől.

2014. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Marley meg Zeusz... Hát, ezeknél bármi jobb. Ismerek egy Bársony nevűt, nekem nagyon tetszik de tényleg magyar kéne neki.
2014. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Frakk :D Mondanám, ha nagyon közhelyes akarnék lenni. Ami nekem elsőre eszembe jutott, az Félix. A Zeuszról én leginkább egy dobermannra asszociálnék, a Marley szerintem inkább egy labradorhoz illik (igen, a film miatt - ez is közhely).
2014. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor olvastam itt a Csúzli nevet magyar vizslának. Szerintem tök jó :D
2014. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van egy fiatal vizsla kan haverom, őt Kópénak hívják...na olyan is. :D
2014. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!