Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok valami szép nevet...

Mondanátok valami szép nevet kan magyarvizsla kutyusnak?

Figyelt kérdés
Születtek kiskutyáink 4-et eladtunk, volt amelyiket elajándékoztuk. Megtartottunk 2-t. (Most 7 hetesek) A lánynak Alíz leet a neve. Én a fiúnak a Marley nevet akartam de apának nem tetszik. Szerinte valami jobb kell mint pl a Zeusz. Mondanátok még hasonlókat?

2014. jan. 27. 16:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hunor - igazi magyar név magyar kutyának.
2014. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam a kort, most kérdeztem anyától és 11 hetes, múlt héten vitték el a testvéreit és van törskönyvük is meg minden. Nem értem mi baj azzal ha1 szer szeretnénk kiskutyákat mivel az anjuk nagyon jól vadászik stb és már többen is kérdezték hogy lesznek e. A többi válaszolónak köszönöm, ment a zöld kéz. :-) Külömben tetszik az hogy vezér :-)
2014. jan. 27. 19:49
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezért pontoztál le, mert TE rosszul írtad a korukat én meg erre reagáltam? Komolyan?


Egyébként mindenképp szaporításnak számít, törzskönyv ide vagy oda, de ne menjünk bele, mert a legtöbb kérdés alatt ide lyukadunk ki. Felesleges. Valószínűleg nem értenéd, hogy mi a probléma, ahogy a legtöbben.

2014. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Egyébként mindenképp szaporításnak számít, törzskönyv ide vagy oda"

te magadnál vagy?

2014. jan. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy magamnál vagyok e? :o vagy ezt az előtted válaszolónak írtad?
2014. jan. 28. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!