Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane Corso kennelek?

Cane Corso kennelek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 20:10
 1/6 Hovarju ***** válasza:
Biztos nagyon sok létezik szerte a világban. A google a barátod, keress rá, vagy legalább fejtsd ki bővebben mire vagy kíváncsi.
2014. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néztem már mindegyiket,nem jutottam sokra
2014. jan. 28. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon jártál már? [link]
2014. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 donne ***** válasza:
Ha nem jutottál sokra az elég nagy baj!Attól függ milyen értelemebe érted?Nézz szét külföldi oldalakon, ha egy sem nyerte el a tetszésedet!
2014. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont hogy mindegyik tetszik!:)
2014. jan. 31. 20:25
 6/6 donne ***** válasza:
Akkor érdeklődj az árakról,stb és hogy hol kaphatóak eladó kölykök, mert sok olyan kennel van, ahol éppen nincsenek eladó kölykök.Olvasd el a bemutatkozásukat stb, szimpátia, és nézz utána milyenek a fedező kanok,szukák., vannak ahol egész masztiffosak, vannak ahol inkább közép olasz szerű kutyák vannak, de láttam már boxerosabb vagy staffisabb jellegbe is.....a majosháza kennelben szinte mindig vannak, mert folyamatosan látok hirdetéseket, de sok embernek nem tetszik a kennel, meg sztem már inkább szaporítónak számít, aki sokat fialtat, vagy túl sok kutyája van, mivel nemtud eleget foglalkozni egyenként a kutyáival.......
2014. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!