Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutyának szeretnék...

Nagytestű kutyának szeretnék pórázt és nyakörvet venni. Ez a fressnapf-ban vagy hasonló kutyás boltban kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Jha és légyszives ne azt írjátok, hogy menjek el és nézzem meg, mert tőlem elég messze van egy ilyen áruház/állatkereskedés és azért érdekelne, hogy mennyi pénzel menjek el oda megvenni. :)

Köszi szépen előre is. ^^


2009. dec. 5. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyakörvet kapsz 500-5000-ig, pórázt szintén.

Azért ne az 500-ast vedd meg. Ha viszel 5-6 ezer forintot, akkor már olyat vehetsz, ami pár évig jó lesz.

2009. dec. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előzőhöz csatlakozom: vigyél magaddal 5-6 ezer forintot és abból nyugodtan tudsz válogatni. Ha éppen van valamilyen akció, még olcsóbban is megúszhatod, de csak jobb minőséget érdemes venni.

Én soha nem kiszámolt pénzzel megyek vásárolni, inkább "megsétáltatom", minthogy esetleg valamit néhány száz forint híján ne tudjak megvenni.

2009. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem hámot veszel a kutyunak? Sokkal stabilabb a tartása és a kutyát sem fojtogatja ha esetleg rángatna.
2009. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

09.48-nak


Egy nagytestűnek nem való hám. És egy jólnevelt kutya nem rángat. Szépen is néznénk ki, ha a 3 óriástestűm elkezdene húzni, ha sétálni megyünk.

2009. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem mind1 h milyen méret én hám párti vagyok :D Az már más kérdés h esetleg nem lehet méretben kapni xD
2009. dec. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon drága a Fressnapfban. Én közepes testűre néztem de mivel nagyon izmos a nyaka nagytestűnek való mértet kell neki. Nejlont (nyakörvet) nem nagyon gyártanak olyan hosszúságban vagy ha van is az nem elég széles. Van nagyon szép bőr nyakörv (széles, fekete) de 6000Ft és ahhoz már bőrpóráz dukál, ami viszont vékony és ha esetleg húz a kutyád, hát nem lesz kellemes tartani.

Kisebb állateledeles boltokban inkább törekednek az elérhető árakra, mi narancssárga bőrnyakörvet tudtunk venni 2000Ft-ért majd a Tescoban hozzá való piros nejlon pórázzal egészítettük ki, kb. 1500Ft-ért. Ez a vásár a Fressnapfban majdnem egy 10-es lett volna... Alapjában iszonyatosan haszonorientált bolt.

2009. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!