Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csökkent a kóbor kutyák száma...

Csökkent a kóbor kutyák száma a chipezés által?

Figyelt kérdés
Vagy inkább nőtt, mert kidobálták gyorsan a nem chipeseket?

2014. jan. 28. 15:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Little red: 9-es ironizál.
2014. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Tekintettel arra,hogy vidéken sok helyen még a "kötelezővel"sem oltatnak és büntetlenül megússzák,kevés esély van arra,hogy chipeztetnének.Nagyon jól tudják,hogy azt is megússzák.És ki megy oda chipet nézni a hátsó udvarban méteres láncon bekattant Bodrikhoz?

Senki.

Kaját megoldják.Kenyér vízbe áztatva,jó esetben benne egy kis avas zsír.Van csirkebél néha,disznóvágáskor több jut,évente egyszer.A konyhai maradék sem kerül pénzbe.

Van vidéken is normális gazda,de százalékos arányban nagyon kevés.

Amelyik kutyának a legolcsóbb sz@r "táp"jut,az már jól van tartva.

2014. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
Amennyiben tényleg, akkor bocsi, mea culpa!
2014. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok és megköszönném, ha kifejtené az emberke aki lepontozott, hogy miért tette...
2014. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem is lepontoztak, mert felszólaltam az ellen, hogy kutyákat autókból dobnak ki...

Nem tudom, ezek az emberek rendelkeznek alap szövegértési készségekkel?

2014. jan. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
9-eske! Minden állatért felelősséget kell vállalni. Sőt! Nemhogy minden állatért, hanem minden élőlényért!
2014. jan. 29. 14:27
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

15-ös: Nem, nem rendelkeznek. Édesapám középiskolában tanít, és a gyerek majdnem olvasni nem tud. Ilyeneknek sikerült egyszer halálra éheztetni az iskola 3 kutyáját, mert rájuk lett bízva az etetés. De a hülye oktató is, aki nem ellenőrizte...

Na ez a kultúra. A chip jó. Akit érdekelt a kutyája, beadatja. De a fent vázolt emberekre semmilyen törvény nem hat.

2014. jan. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
41%
Felénk sokkal-sokkal több lett a kóbor kutya.Senki nem tesz semmit,nem lövik le,pedig engem 7 hónapos terhesként megharapott,lefújtam gázspay-vel,hívtam rendőrt,de sajnos nem tettek semmit,azóta is szabadon garázdálkodik az is meg a többi is.Ha lehetne,pisztolyt hordanék magammal,félek kimenni sötétben az utcára(hajnalban indulok dolgozni)
2014. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
De aki igazán szereti a kutyáját annak meg se kottyan az a minimális pénz.
2014. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Dehogy csökkent. Mivel a kutya kötelezettséggel jár, és a chip pénzbe kerül, sokan inkább kidobták a kutyájukat, hadd legyen vele ami lesz. Az ilyen nem ember. Akinek meg ennyire nincs pénze, az ne tartson kutyát. Még az is humánusabb ha menhelyre viszi, vagy odaadja valakinek, aki tud róla megfelelően gondoskodni.
2014. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!