Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyaiskolák vannak,...

Milyen kutyaiskolák vannak, ahol tavasszal indulnak képzések, tanfolyamok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol?
2014. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, Budapesten lakok a 16. kerületben, de nem muszáj ugyanebben a kerületben lennie.
2014. jan. 28. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pedig ne menj messze, mert csomó jó hely van errefelé. alapból itt a cerberos. szerintem havonta indul náluk tanfolyam.
2014. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy ott az Akela a XV-ben, ők is a Cerberosban oktattak, úgyhogy a színvonal gondolom hasonló, a hangulat lehet egy kicsit más, nézd meg, aztán döntsd el, melyik tetszik jobban.
2014. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de a cerberosban indul a közeljövőben tanfolyam? mert honlapon nemsűrűn láttam..
2014. jan. 28. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Náluk van, hogy párhuzamosan két tanfolyam is megy, nézd a facebookjukat, vagy egyszerűen hívd fel őket vagy írj nekik mailt. De amúgy ott van a főoldalukon, hogy "Következő budapesti tanfolyam - 2014. február 15."
2014. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, már tárgyaltam az Akela-val, rendesnek tűnnek, a 9 hónapos goldimnak (aki egy kicsit lemaradt a szocializációról, de az oka magánügy) ovit ajánlottak, szombaton megyünk is.
2014. jan. 29. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!