Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan drágák a kutyasuli...

Miért olyan drágák a kutyasulis tanfolyamok?

Figyelt kérdés
40-50 ezerbe kerül átlagosan kb. 1,5 hónap. Azt mondják, hogy a 7. hét végén már egy megnevelt, szófogadó kutya kerül ki onnan. De nem hiszem el, hogy minden kutyának elég ennyi. Mi arra a garancia, hogy tényleg meg lesz nevelve a kutya?
2011. jan. 13. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ottani kiképzők a tudásuk legjavát adják át és még némi pluszt ami kell a te kutyádhoz. H a 7. hét végére mi lesz belőle, innentől rajtad múlik.


(miért gondolják azt az emberek h mindennek ára van, csak a kutyázás nem kerül pénzbe - se a megvétele, se az iskoláztatása, se az orvos, se semmi.... ??? Ez egy szolgáltatás. A nyelviskolák miért olyan qva drágák? És mi a garancia h a tanfolyam végére megtanulok portugálul?? Semmi. A kulcs ott is te vagy és a szorgalmad - amennyiben a tanár/oktató a megfelelő alapot megadta az órán)

2011. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eléggé problémás kutyám, és a kétszer 7 hét alatt a nagy része megoldódott (eljutottunk odáig, hogy tudom póráz nélkül sétáltatni, ami nálunk nagyon nagy dolog).

Ha problémásabb a kutyád, mint amit egy tanfolyamon meg lehet oldani, akkor meg előtte úgyis szocira kell menned, mert akkor valószínűleg nem illeszthető csoportba.


Amúgy vannak ennél olcsóbb, sőt sokkal olcsóbb iskolák is, kérdés, hogy melyik mennyire hatékony.


És én is azt mondom, hogy ezt egy nyelvtanfolyammal kell összehasonlítani, csak nem egy másik ország, hanem egy másik faj nyelvét tanulod meg.

2011. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, csak ahogy írjátok is, nyelvtanfolyamot nem találtok 5 ezer Ftért, nincsenek akkora eltérések. Viszont kutyasuli között nagyon is vannak.


Amúgy meg honnan kezdődik a problémás kutya? Az enyém nem agresszív (bár a szukákat annyira nem bírja), de nem tud kulturáltan elmenni egy másik kutya mellett, mert oda akar menni játszani, ugrál stb. Meg nem igazán tekint engem falkavezérnek.


Egy 2 éves cane corso szuka

2011. jan. 13. 15:12
 4/13 anonim ***** válasza:

Az a problémás, aki nem illeszthető csoportba, pl. azért mert nagyon agresszív, vagy mert nagyon fél.

Mi az, hogy a szukákat nem bírja? Nekik is megy?

2011. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Általában nem megy nekik, de előfordult már, hogy kistestű szukának neki akart menni. Igaz, nem ok nélkül. A másik kutya kezdte el piszkálni, ő pedig nem tolerálta.
2011. jan. 13. 15:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig. Az oktatóknak utazniuk kell, továbbképzésekre járnak, a területet meg kellett venni, vagy bérelni kell, a meglévő területet karban kell tartani, eszközöket kell vásárolni, reklámozni kell, honlapot kell fenntartani, bemutatócsoportot kell fenntartani. Meg gondolom egy halom olyan dolog amire most én sem gondoltam, mert nem vagyok benne és nem látom át teljesen.
2011. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez valószínűleg még kezelhető tanfolyami szituban, nyilván nagytestűekkel lenne egy csoportban, meg egy ilyet elég gyorsan letiltanak az oktatók (nálunk).
2011. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is van 2 kutyasuli,az egyikben az ovi alkalmanként 500 Ft,a másikban 1500 Ft,az egyikben az engedelmességi 23 ezer Ft,a másikban meg 35 ezer Ft mégis az olcsóbb választják sokan,mert az mérföldekkel jobb,mint a másik :S
2011. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálunk havi díj van. Ezért heti 3 nap foglalkozás.

Nincs órára meghatározva, mert időjárás, létszám függvénye a foglalkozások ideje.Vizsga , verseny előtt akár többször is a héten egyénileg.

2011. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
Egy kezdő kutyásnak igencsak kell 3-hónap arra, hogy tökélyre tudjon vinni egy engedelmességi vizsgával bíró gyakorlatot. De ehhez rendesen járni is kell a sulira. És ezen felül, ha valami gond akad még valamelyik gyakorlattal kapcsolatban, akkor a kiképző segítségét is igényelheted.
2011. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!