Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adhatnék az Amstaffomnak...

Mit adhatnék az Amstaffomnak enni?

Figyelt kérdés

Szeretnék kérni tippeket arra hogy mivel etethetném a kutyám vagy hogyan tudnám visszaszoktatni a tápra.(Csirkére allergiás,így az kilőve). Eddig nagyon szépen ette a száraz tápot,kiskora óta csak azt kapott lényegében, aztán úgy gondolta hogy neki az aszpikos jobban izlik,bár nem rajongok érte,de akkor kapott azt is,aztán most úgy döntött h már az sem az igazi és jobban enne valami hazait.Viszont: Nem szeretnék fözöcskézni és házi kosztra sem nevelni.A táp volt a legjobb megoldás.

/Persze most itt lehet kötekedni,mert tudom h vannak a házi koszt és a tápok elleni brigád is./Szóval ami érdekel hogy volt e valaki akinek a kutyája nem ette a tápot de valahogy vissza tudta rá szoktatani bármilyen praktikával,vagy esetleg van e a csirkén kivül valami olyan húsféleség amit könnyen ellehet késziteni,laktató stb. Előre is köszi a válaszokat.


2014. jan. 28. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Csirkén kívül ezer hús van még.

Etetheted vadhússal,vagy disznóval,marhával,birkával...


egyébként baromi egyszerű bármire rászoktatni.Leteszed elé és nem kap mást.Ha nem eszi,elveszed előle és legközelebbi etetésnél megint lerakod elé,ugyanazt a kaját.

A te kutyád csak szimplán válogat,mert megteheti.


Ez a falkavezérségnek sem tesz jót,na meg az sem egészséges,hogy a kutya dönti el,mit óhajt megenni.


Nézz utána a BARF etetésnek,akkor nem kell főzőcskézni,mert az nyers ételt jelent.


Ha meg a tápnál maradsz,válassz egy hypoallergén tápot, és csak azt kapja.Makacs kutyák,akár 1 hétig is képesek sztrájkolni,de olyan hülye kutya még nem született,aki egy teli tál étel mellett éhen hal,szóval meg fogja enni,csak ne add fel.

2014. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:D Kicsit meg mosolyogtam a végét:) A nem csirkés tápokkal sosincs gond ezért is szeretem avval etetni meg nagyon szépen nőtt tőlük. Amúgy lehet benne valami,hogy megteheti h válogasson mert ha nem eszik meg valamit veszek neki mást. Amúgy 11 hónapos és 28 kg és 50 es marja van,de kan.Szóval remélem hogy szépen lassan beindul megint a növekedése,mert már kétségbe ejt h nem akar enni normálisan pedig eddig olyan szépen nőtt.
2014. jan. 28. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én staffom szuka, 3 és fél hónapos és 11 kg. Én bárányos táppal etetem (az a legjobb allergiás kutyiknak is) és ebédre még kap rizzsel vagy tésztával kevert pulykahusit. Egy héten egy nap nem kap húst, nehogy minden nap csak azt várja. Ma például még nem volt hajlandó enni, ezért elvettem előle, estére már biztos megéhezik, néha már eljátszotta ezt :)
2014. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi nyers etetést választottuk a tápban nem tudni mi van és azért a pénzért már te magad is össze tudod állítani ami 100 % ig hús meg vitamin.
2014. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!