Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák fülét (Yorki) miért...

Kutyák fülét (Yorki) miért kell belülről borotválni? Ezzel az erővel az összes kutyának lehetne mert mindegyiknek van szőr a fülébe. Az én Amstaffomnak is tele van szőrrel de nem csinálom hisz annak is van védő funkciója mint az orrban levő szőrnek

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
A kölyök yorkiknak szokás, hogy szépen felálljon a fülük.
2012. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell borotválni, belülről meg főleg nem. Tudom h mire gondolsz, a fülszőrtépésre. Az amstaff füle belül másképp szőrös, mint egy yorkienak (vagy westienek, bichonnak, stb, sok "tépős" fülű kutya van). Nekik ugynaúgy dús szőrzet nő a hallójártuknál is. Azt vagy ki kell szedni, vagy begyullad a fül, majd szép lassan (nem egy hét alatt) megsüketül a kutya, és olyan fertőzés lesz az egész fejében, h csoda ha megmarad.
2012. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Fület belülről borotválni? Jézusom -.- Nevetséges. Ezért sajnálom az ölebeket. Azok is kutyák, állatok. Ha fésülgetni akarják, mert nyírogatni vegyenek egy hajas babát. Egyre többet ártanak ezeknek a kutyáknak ezek a külsőség függő, idióta gazdák.
2012. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Kedvelem az okos embereket. HA ezeket a kutyákat nem fésülegeted meg nyírod, akkor abba bele is pusztulhat. Viccesen hangzik, de igaz (mondjuk ez a hosszú szőrű kutyákra is igaz, ápolni kell egy pulit is, meg egy afgán agarat is). Ha filcesedik a szőr, az egy idő után húzza a bőrt. Eleinte csak viszket, majd véraláfutásos lesz, elgennyesedik, kifakad, mennek rá a legyek, abból lesznek kukacok, elfertőződik, és elviszi a fertőzés az állatot. Ehhez persze megint nem egy hét kell.
2012. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A spániel nem öleb, mégis ki kell vágni a szőrét a füléből, mert túlságosan belül is nő; valamint a talpáról is vágni kell, mert belenő a mancsába olyan hosszúra nő, és ráhajlik.
2012. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem akkor jó mert többen mondták, hogy miért nem nyiratom ki a füléből a szőrt(Amstaff)mer nagyon csúnya így vele ezért kérdeztem de akkor biztos csak kiállítási kutyáknál " divat ez"
2012. dec. 31. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!