Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most született kiskutyám, mit...

Most született kiskutyám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
most ellett le a szukám,amstaff.Elvettem töle mert a szájába vette és ugy hurcolta és féltem hogy megöli.A köldök zsinor még rajta van,azt le kell szedni ?hogyan?nem akarja szoptatni a szuka,nem merem oda adni neki.kibirja pár orát anyatej nélkül?mert 8tol van állatorvos.

2014. jan. 29. 01:33
1 2 3
 21/29 sippara ***** válasza:
100%
De gondolom, interneted van, ugye? Akkor kb öt perc lett volna utánanézni, hogy is működik a dolog, volt rá két hónapod... áhh, hagyjuk...
2014. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Legalább volt már másfél éves a szuka, vagy kölyökként kell felnevelnie 10 kölyköt szerencsétlennek...?
2014. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Uram atyám....


Hány száz kidobott amstaff és amstaff keverék is van???


Meg már vagy 3 fajtamentő egyesület is,mert mindenki okádja a világra az "enyémek törzskönyvesek" szülők kutyáit??


És akkor mi van,ha törzskönyves???

NEM KELL TÖBB KUTYA.

2014. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
ha megnőnek a kicsik, remélem ivartalaníttatod a kutyádat.... a 10 kicsinek meg nem tudom hogy fogsz gazdit találni.... mármint olyan gazdit aki jól bánik vele, nem harcoltatni akarja....
2014. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Komoly létszám. Figyelned kell, hogy minden kölyök kapjon rendesen anyatejet. Ekkora létszámnál , ha nem fejlődnek rendesen, hozzátáplálásra is szükség lehet.

Az elkövetkezendő időben pedig komolyan el kell gondolkodnod, mi legyen, ha újra tüzel a szuka. Mert a kan ismét próbálkozni fog.

2014. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
szerintem ezen nem kell gondolkodni... egyértelmű!!!! Ivartalanítani kell!
2014. jan. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
a kutya nem lesz ivartalitva,a kicsik jól vannak és szépen fejlödnek.
2014. febr. 7. 20:20
 28/29 anonim ***** válasza:
pont ugyanolyanok,mint az a másik több száz,ami már menhelyen vagy fajtamentőknél rohad.de nyilván ez téged nem érdekel...
2014. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 sippara ***** válasza:
65%

Jaj, utolsó, nem érted, hát ván benne píííííz!!!


kérdező: családostul azt tudom ajánlani, hogy TAKARODJATOK DOLGOZNI, ne szerencsétlen kutyát kínozzátok. Az ilyen marék szarokat kéne az első ellés után eltiltani az állattartástól úgy általában - a gyerekvállalásról nem is beszélve.

2014. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!