Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Ha sétálni mentek...

Kutyások! Ha sétálni mentek és be kell ugrani egy boltba kinn meritek hagyni fajtatiszta kutyátokat?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy bolt előtt kikötött golden retrivert (fajtatisztát), és akkor vetődött fel bennem a kérdés. Békésnek tűnt és akárki elvihette volna.
2009. dec. 5. 17:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én általában nem szoktam vinni a kutyámat ha vásárolok is, épp ezért mert nem merném kinnt hagyni:S sheltie-m van.
2009. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
én még a keveréket se hagyom ott... szerintem elvihetik simán.. nekem eszembesejutna..
2009. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Én soha, semmilyen esetben nem hagynám a kutyámat magára, még akkor sem, ha nem fajtatiszta lenne, és csak pár percről lenne szó. Természetesen ez az én véleményem, "mindenki másképp csinálja".
2009. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem merném kint hagyni... Most van egy westiem,csak még nem volt sétálni,mert nincs meg minden oltása...:)


Ha nagyon fontos lenne a boltba menni,akkor előbb hazavinném a kutyust,és utánna bolt..:)

2009. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hagyom kint, mert félek, hogy megharap valakit. Amúgy biztoságos helybenmaradása van, kipróbáltuk már, simán megvár. De nem hagyom kint mert nem akarom, hogy lelőjék, egy tudatlan piszkálódó miatt. Nem a kutyával szoktam bevásárolni. A fajtájáról meg annyit, hogy mindneki korcsnak meg pitbullnak csúfolja (mivelhogy szelídnek látszik)...
2009. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

én csak olyan boltba megyek ahol tudom,h szívesen látnak kutyával...2 yorkim van..

már a coop-ba és a helikerbe is beengednek kutyával

2009. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hagyom kint a kutyát.Sétálok vele,hazaviszem,utána vásárolok.

Volt egy foxikeverékem,Őt kint mertem hagyni,meg sem kötöttem.

Amíg nem értek hozzá,teljesen nyugodt volt.Ha hozzá akartak nyúlni,kitért az ember elől.Ha végképp nem tudott kitérni,harapott,mint a vesztés.A környéken jól ismerték,soha nem volt gond.

2009. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A westimet egyszer kikötötte apum a bolt elé, míg beszaladt szódáért (kb 4 perc volt). Addig folyamatosan ugatott. Mindenki azt hitte, agresszív, nem mertek bemenni a boltba. Amúgy én nem merném kint hagyni.
2009. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

17:24

De jó,hogy vannak már olyan helyek is jobb helyeken..minket még egy turkálóba sem engedtek be a 100%-ig szobatiszta, oltott kutyusunkkal..aki mellesleg egy 8 kilós tacsi..még rendbontani sem tudott volna igazán. :)

2009. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
nem merem kinthagyni őket. félek, hogy ellopnák...
2009. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!