Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden vékony, szálkás pitbull...

Minden vékony, szálkás pitbull game pit vagy van amelyik csak úgy néz ki, de a mentalitása nem olyan?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Pitbullt egy standard alapján lehet tenyészteni.
2014. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Firestorm ***** válasza:
0%
Micsoda?Mi az a pitbull game?
2014. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
mit jelent az, hogy game pit mentalitás? én ismerek game vonalú pitet, aki vígan együtt él egy tacsival. az más kérdés, hogy ki és milyen indíttatásból választ ilyen kutyát.
2014. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A jó game pit rohadt kitartó és imád küzdeni, ilyen a mentalitása. De a küzdelem alatt ne vérengzést érts, hanem bármilyen olyan tevékenységet, amikor oda kell raknia magát a kutyának testileg és agyban is ahhoz, hogy eredményt érjen el. Azt meg már a gazda dönti el, hogy a kutyának ezen igényét milyen formában vezeti le.

Nálunk ez például a labda után sprintelés (de ezt úgy képzeld el, hogy tényleg az összes izmát pattanásig feszítve rohan, dübörög alatta a föld, nem csak úgy libeg, mint egy border vagy akármi, fékezni se tud rendesen, három métereket gurul néha, miután elkapta a labdát), vagy a pecára rázombulás, kötélhúzás, apa megpörgeti a kertben odakint, azért ahhoz kell egyfajta kitartás meg "győzni" akarás. És ez ugyanaz a tulajdonság, amivel a harcra is rá lehetne állítani a kutyát. Nem az alap rossz, amivel a kutya indul, hanem az, amilyen irányban kihasználják a képességeit.

2014. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tudtommal a game 18-25 kg mozgekony stb amit a srac irt

az usa standard kb 25-45 kg

meg van a termetre tenyesztett xxl 45-60+ kg

2014. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akumi tökéletesen leírta, a game pit az inkább a mentalitásra vonatkozik, nem küllemre. Így ez a kérdés ebben a formában értelmetlen. Ha vékony, szálkásabb pitet szeretnél, akkor az ADBA vonalat nézd meg, viszont itthon ilyen kutyát nem nagyon kapni, és azt sem adják oda bárkinek. Expresszes rednóz piteket áruló c*gányokat meg meg se nézd.
2014. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok venni. Nagyon tetszik,de nem az én világom. Csak kíváncsiságból írtam ki a kérdést, mert ha beírom google-be hogy game pitbull akkor csak ezeket a kicsi, vékony kutyákat dobja ki, de utcán sose láttam még ilyet, csak a nagyobbakat. A nagyobbak nem annyira pörgősek, viszonylag könnyebb más kutyákhoz szoktatni, persze biztos gazda függő, de láttam már nem egyet más kutyával játszani. Emiatt gondoltam,hogy minden ilyen vékony kutya game tipusú és sokkal nagyobb agressziót mutat más kutyák felé ezért nem is viszik parkokba stb. A lényege a kérdésemnek, hogy akkor vannak ilyen kicsi,szálkás pitek akik barátságosabbak csak esetleg errefelé nincsenek és azért nem láttam még és a küllemnek akkor végülis nincs köze a viselkedéséhez.
2014. jan. 31. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!