Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lett hirtelen ennyire...

Miért lett hirtelen ennyire "menő" Amerikai Staffordshire Terriert vagy Pitbull Terriert tartani?

Figyelt kérdés
Én nem bántani akarom az embereket, csak elég feltűnően "elszaporodtak".
2014. jan. 25. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Ugyan nekem is stafford van de teljesen megértem a kérdésed. Az a gond, hogy sokan kérkedni menőzni akarnak vele, hogy nekik micsoda kemény kutyájuk van. Rakják rá a szöges nyakörvet fül levágva stb. Mi kaptuk egy kedves ismerőstől a kutyát. Meghagytam a fülét is hegyes neki. Staff és pit keverék. Amúgy kitűnő kedvenc nagyon szeretjük.

Az a baj hogy amikor látom a netes apróhirdetéseket tele van sáros, mocskos helyen született szaporított kutyával.

2014. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Te német vagy? Tudod, mert a németek írják nagy kezdőbetűvel a főneveket, a magyar nyelvben még nem úgy van...
2014. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok német. Csak úgy gondoltam, így lenne helyes írni a fajta nevét. De szerintem nem ezen van a hangsúly.
2014. jan. 25. 18:57
 4/9 anonim ***** válasza:
A mi környékünkön bichon frisé az Isten is. :) Meg van 1-2 yorki, whippet, és egy staffit vagy pitbullt nem tartanak felénk, vagy sosem hozzák le pisilni.
2014. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Szia Nekem is staffim van,de nem a szögesnyakörv,a hegges bőr jellemzi.A staffi is épp olyan házikedvenc mint bármelyik más kutya fajta.Kinek mi tetszik...mindenki döntse el.Sajnálom aki a szörnyet lássa benne...amilyen a kutya olyan a gazdija!
2014. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Mert divat.Van ezer más fajta,vagy akár keverék is,aminek lehetne u.az a funkciója,de nem divatos.
2014. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

mert a legjobb hazorzo! h miert?

mert mit latsz a tv be rolluk, mit olvasol az ujsagba?

na miota van 2 (kopkop) nem tortek be hozzank, es nem talalkozok idegennel a sajat udvarunkban.

2014. jan. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

hat leirom azt h miert jo, csak nem megint 0 :)

indokolnatok?

2014. jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Firestorm ***** válasza:

Nekünk is az van,anyukám régi vágya volt ez a fajta,még a 90'-es években is volt egy pitünk.

Ez a mostani egy szaporítótól mentett staff és pit keverék.

Serdülő korában sok gond volt a viselkedésével,azóta sikerült rehabilitálni,de még dolgozok rajta.

Ha annyira menőzésre kellett volna,akkor meghagytam volna olyannak amilyen akkor volt.

Mellesleg ezen a környéken a yorki van nagyon elszaporodva.

Nekünk ez a kutya egy szimpla családi kedvenc,aki imádunk.

Bár nekem a weimari vizsla,bullmasztiff illetve magyar vizsla a szívem vágya rajta kívül.

2014. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!