Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem van egy Bichon Hvanese...

Nekem van egy Bichon Hvanese kutyám és pároztattam nála kisebb testű fiúval. Összekel ragadniuk ahoz, hogy legyen kiskutya?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 17:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor felötlik benbem a kérdés, hogy miért is törölték el a máglyán való élve elégetést...
2014. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Barátom, házi feladat, olvass utána a kutyaszexnek...(egyébként igen, össze kell ragadniuk)...de ne...hangsúlyozom NE pároztasd őket ha nem értesz hozzá, mert a végén még probléma lehet a szülésnél, a kiskutyákkal, a mamával, és te nem fogod tudni mit kell csinálni...


a szaporítást nem részletezném itt, mert azt hiszem, te nem értenéd miről beszélek:S

2014. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok kötekedni de nem kellett volna párzás előtt utánanézni? Egyáltalán van bármi fogalmad a tenyésztésről?

Egyébként igen, össze kell ragadniuk.

2014. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Tudod a hVanese kutyák MIND belehalnak a szülésbe ha nem törzskönyves kannal pároztattad... Meg fog halni a kutyád! :(
2014. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Firestorm ***** válasza:
100%

-.-"

Engedélyhez kötném a kutyatartást.

Remélem kedves kérdező Te nem ragadsz majd össze a pároddal...

2014. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

én minimum egy elméleti vizsgához kötném...legalább az alapokat felmérhetnék...


de őszintén, pszichológus leszek, és a legnagyobb bánatom az, hogy a gyerekvállalást sem kötik semmihez...se egy képzéshez, se egy kötelező tanfolyamhoz, semmihez...már bocsánat, de minden hülye lehet anya és apa...majd hozzánk kerülnek, hogy valami baj van vele:S...akkor miért csodálkozunk azon, hogy bárki lehet kutyagazdi? vááá...

2014. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, kérlek, olvasd el ezeket a válaszokat, és utána dönts, hogyan, merre tovább: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__5325284-miert..
2014. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarsz egy újabb sorozat kiskutyát,akik nem is fajtatiszták,úgy hogy még az általános biológiai elvekkel sem vagy tisztában?


Ja,és mindemellett a saját szukádat is kiteszed annak,hogy belehalhat.

Te aztán szeretheted a kutyádat,nyilván azért akarod tönkretenni a sajátodat is meg a fajtát is.

2014. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

azt hogy a kutyádat egy kisebb testű fiúval pároztattad... hát mit szóltak a fiú szülei????

és mekkora volt a fiú? vagy a te kutyád? tényleg el nem tudom képzelni?


ja, hogy kan kutyával pároztattad?

ahhoz is szívből gratulálok.


szeretnék előjegyezni egy kölyköt a minőségi alomból.

az expresszen kell majd keresni?

mennyiért adod?

2014. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell összeragadniuk. Ha nem tenyésztő vagy, csak pároztatsz akkor bőven elég, ha összeszagolnak a kutyák.
2014. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!