Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem van egy Bichon Hvanese...

Nekem van egy Bichon Hvanese kutyám és pároztattam nála kisebb testű fiúval. Összekel ragadniuk ahoz, hogy legyen kiskutya?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 17:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

először is is fajtatiszta törzskönyves kutya volt mind a kettő

másodszor egy 5 cm-rel volt kisebb a kutya

harmadszor igen is utána néztem és volt két oldal ahol azt írták ,hogy a kis testű kutyáknak nem kell összeragadniuk meg volt egy orvos aki ugyanezt mondta

és én meg azért lettem volna kíváncsi hogy a többség mit mond.

2014. jan. 31. 19:37
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

tehát nem vagy tenyésztő továbbra sem,mivel a legalapvetőbb biológiával sem vagy tisztában.éppen ezért,nem értesz a kutyák tenyésztéséhez.


Nem kell olyannal foglalkozni,amihez nem ért az ember.És a kutyád sem akar "anya" lenni.

2014. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nekem ne mondd meg hogy mit csináljak!

És honnan tudod hogy nem akar a kutyám anya lenni?

Vagy tán ismered?

És nem azt mondtam hogy nem tudok semmit a pároztatásról csak kíváncsi lettem volna a véleményeitekre.

De inkább hadjuk.

2014. febr. 1. 19:09
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Onnan tudom,hogy én ismerem a kutyákat,ellenben veled.Ismerem a biológiát,ellenben veled.

És azt is tudom,hogy egy szuka kutyának a párzás maga is fájdalommal jár,az ellés és az azt követő hetek,pedig teljesen padlóra küldik.

És egy kutya a fajfenntartás miatt párosodik,nem azért mert "anya" akar lenni,mivel azt sem tudja,hogy az micsoda.


A kutyáknak tenyész engedélyre van szüksége a párzás előtt és a kötelező szűrővizsgálatokra,hogy egyáltalán alkalmas-e arra,hogy utódai legyenek.


És mégis,hogy érted,hogy csak érdekelt a véleményünk,arról,hogy össze kell-e nekik ragadni?:DDD


Ez nem vélemény kérdése kislány,hanem egy pofon egyszerű biológiai folyamat,amire általános 6. osztályban megtanítanak.Persze,csak akkor ha iskolába jársz és nem a kutyádból akarsz hasznot húzni.

De ezek szerint iskolába járni sem sikerült,mert a helyesírással is hadilábon állsz,nem csak a biológiával.

2014. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Firestorm ***** válasza:

Óóóó most szégyellem magam :(

Biztos az én szukám is anya akart lenni és nem adtam meg neki erre a lehetőséget,mert első tüzelés után ivartalanítva lett.Basszus milyen gonosz ember vagyok :(

Pedig ajánlott 50 ezer forintot azért,hogy egy kan amstaffal be legyen fedeztetve és azon felül állták volna a vemhesség alatti orvosi költségeket plusz az almot külföldön akarták volna eladni és abból a fele pénz a mi zsebünkbe vándorolt volt,mert annyira tetszik az illetőnek a szukám.Én erre a kérésre egy fityiszt mutattam be.

2014. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Firestorm ***** válasza:
*volna
2014. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
jajj Firestorm,te borzalmas gazdi vagy:-( a kutyád se anyának nem érezheti magát,se kiteljesedett nőnek,sőt még nem is élvezkedhet szex közben? te állatkínzó,te;-)
2014. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Firestorm ***** válasza:
100%

Azt hiszem feladom magam a legközelebbi állatvédőrségnél,hogy állatkínzó vagyok :(

Se szex,se pénz,hát milyen élet ez egy kutyának???

2014. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
csatlakozom hozzád a tk-s ivartalan kutyámmal;-) plusz a másik kékhordozó,trendi ivartalan kutyámmal. kínzom itt mindkettőt;-)
2014. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!