Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet, vagy normális-e,...

Mitől lehet, vagy normális-e, ha a 8 hónapos yorkimnak alul csak 5 metszőfoga van?!

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A kutya foghibás. A tejfogaival is így volt?

Nem tudom hol vetted, ha tenyésztőnél, akkor a szerződésed alapján nézd meg, hoyg nem jár-e neked vissza pénz.

Ha szaporítónál, akkor ez van.

Azzal azért légy tisztában, hogy ez örökletes, tehát a kutya tenyésztésre alkalmatlan.

2009. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neves tenyésztőtől vettem, és én is ezen aggódom, egyébként 100.000 forintot kóstált! Még reménykedtem, hogy változhat..
2009. dec. 5. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom, visszaadni nem fogod.

Akkor pedíg /szerződéstől függ/ legalább a fele pénz visszajár, vagy, a következő alomból elsőként választhatsz kutyust, féláron, vagy még kevesebbért.

2009. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

8 hónapos, első foga már nem fog kijönni. Doki mit mond? Nem volt probléma amikor kiestek a tejfogai? Pl. az egyik nem esett ki, mellette jött a maradó fog, az orvosnak húznia kellett?

Ha a doki is azt mondja, így marad és nem kitörött vagy hasonló akkor szólj a tenyésztőnek. És nezd meg a szerződésed, hogy ezt hogyan rendezhetitek.

2009. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem először kérdezd meg az állatorvost, hogy ő mit lát a blöki szájában, aztán az eredménnyel hívd fel a tenyésztőt, akitől a kutyit vetted. Egy valóban neves tenyésztő egészen biztosan nem akarja, hogy csorba essen a hírnevén, így valószínűleg méltányos egyezséget (pl.utólagos "árleszállítás") fog ajánlani. A kutyust ugye így,fogatlanul is szeretni fogod :=) ?
2009. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Imádom a kutyát, főleg mert nagyon okos! Sosem adnám vissza! Dehogy!

Csak olyan furcsa, .... , mondjuk meg őszintén... 5 fog alul? nincs hézag., felül rendben megvan a hat.

Ha valaki nem nézné meg alaposan, észre sem venné!

Ja és kérdeztétek, : nem volt foghúzás, vagy egyéb beavatkozás. Teljesen egészséges, fél évesen voltunk utoljára dokinál. Minek is vittem volna eddig.

2009. dec. 5. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérd vissza a fele pénzt, hisz ha lettek volna kiállitási ambicioid, erről le kell mondanod, megmarad kis kedvencnek. De ez az ár nagyon magas egy foghibás kiskutyáért.
2009. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!