Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha fogamzásgátlót kapott a...

Ha fogamzásgátlót kapott a kutyánk és mégis vemhes lett, ugye nem lesznek betegek a picik?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom hogy mikor pározhatott be valószínű az előző gazdinál és ott bernáthegyi van a mi kutyusunk pedig német vizsla:) Lehetséges hogy azért csak egyfajta kutyuk lesznek?
2008. júl. 18. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű semmi baja nem lesz a kicsiknek, DE!

Ha az apa sokkal nagyobb, mint az anya, akkor ebből gond lehet. Figyeljetek oda a vége felé.

2008. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az kizárt, hogy egy fajta kutyák legyenek. Érdekesen fognak kinézni az már biztos. A fogamzásgátló valószínűleg nem okoz nekik károsodást. Ha viszont nem akartok több almot, akkor érdemesebb ivartalanítani, mert anyagilag is jobban megéri egyszer kifizetni a műtétet, plusz a kutya egészségének is jobb, mint ha minden tüzelésnél fogamzásgátlóval tömitek.
2008. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ!előző gazdája adott neki fogamzásgátlót,

de ezek szerint későn,már nemsokára szerintem elleni fog

már nagyon nagyok a csöcsei fel vannak telve nagy a hasa is!

elvileg 63 napig vemhesek,de nem tudom megsaccolni sem hogy kb mikor jönnek a picik,remélem szépek lesznek azért!

van valami jele annak hogy mikor fognak elleni?

2008. júl. 18. 20:37
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsi mikor fog elleni a Jeny?
2008. júl. 18. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A szülés előtti napon a szuka nem fogadja el az ételt, és láthatóan izgatottan "keresi a helyét". Ha ezt látod akkor aznap éjjel, vagy másnap szülni fog. Szülés közben nem kell beavatkozni, csak ha láthatóan nem boldogul egyedül, de többnyire az ilyen nagy testű kutyák simán maguk elintézik a dolgot. Ha kijelölsz neki egy helyt, akkor valószínűleg oda fogja elleni a kicsiket, ez olyan hely legyen ahol nincs se túl meleg, se túl hideg.
2008. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem hiszem hogy az előző gazdi tényleg adott neki fogamzásgátlót. Hát a kutyák az utolsó héten már keresik a helyüket.At utolsó napokba semmit nem csinálnak csak egész nap fekszenek. Az én kutyám is most fog szülni és úgy hogy a lány parson russel terrier az apa pedig yorki,nagyon csúnyák lesznek szegények...
2008. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
A méretkülönbség miatt tényleg érdemes odafigyelni, hogy baj esetén azonnal riasztani lehessen az állatorvost. Sőt, én a helyedben előre felhívnám és megkérdezném, nem lenne-e jobb, ha eleve az ő felügyelete mellett ellene a kutyus. Persze, gondolom, nem olcsó mulatság, de a kutya élete lehet a tét! Azért a német vizsla és a bernáthegyi nagyon nem egy súlycsoport! Lehetnek akkorák a kölykök, hogy egyedül esetleg nem tudja megszülni őket! Hívd fel az állatorvost!
2008. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!