Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol található Budapesten,...

Hol található Budapesten, vagy közvetlen környékén, olyan kipróbált kutyaiskola, ahol ténylegesen jó eredményt lehet elérni? Milyen árakra lehet számítani?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy jó eredményt? Verseny szinten, vagy csak hobbi szinten?


Amúgy Kőbányai KKI nagyon jó, és ott aztán vannak eredmények is. :) Nem oda járok, mert nem pesti vagyok, de sok kutyást ismerek onnan, és le a kalappal előttük.

2009. dec. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mia feladat?

A kutyaiskolák is specializálódnak bizonyos szinten. Vannak iskolák, ahol elsősorban örző-védő kutyákat képeznek, vannak agility iskolák, vannak iskolák akik problémás kutyákkal is foglalkoznak. Tehát tudni kéne a feladatot.

2009. dec. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

üdv!

én a Veresegyházi kutyasuliba járok kb fél éve,és sztem elég jo a suli,az én kutyám elég sok mindent megtanult,

habár sztem azt kéne eldönteni hogy mire tanitsuk meg a kutyát,

de minden kutyasuliba a gazdát tanitják ,

2009. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Alap dolgokra gondoltam.Első szóra visszajöjjön,ne ugráljon emberekre...stb.Mindenképp vele együtt szeretném csinálni a gyakorlást,nem hagynám ott.A ténylegesen jó eredményt arra értettem,hogy pl.az egyik ismerősöm kutyáját,elvitték (nem kevés pénzért),és úgy került vissza a "suliból",hogy semmit nem tudott,ráadásul azóta is tök agresszív.Nem csodákat várok a kutyámtól,hanem egy jól nevelt kis barátot szeretnék belőle "faragni",hogy bárhová eltudjam vinni magammal.
2009. dec. 7. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Cerberos, Népszigeti Kutyaiskola, Budakalászi Kutya Paradicsom.

Mindegyiknek van honlapja, fenn vannak a képzések és az árak is (google, első talált ;)).

2009. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kutyaiskolákban veled együtt tanul a kutya, hiszen elsósorban neked kell megtanulnod, hogy érts a kutya nyelvén, kezelni tudd.

Ha egy kutyát kiképeznek, csak akkor ér valamit, ha a gazdi is " ki van képezve". Ha nem ért a kutyákhoz, akkor továbbra sem tudnak egymással semmit sem kezdeni.


Amit te szeretnél azt bármelyik kutyaiskolában megtanulhatjátok, keresd ki ami szimpatikus neked.

2009. dec. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Óbudai KKI. Hétvégén csoportos foglalkozás, hétköznap lehetőség van egyénire is, délelőtt, délután. Nagyon ajánlom. te is sokat fogsz tanulni, és a későbbiekben ha ugy érzed, és ugy haladtok, lehetőséged lesz vizsgázni, versenyezni. Ráadásul mindez megfizethető áron:)
2009. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó válaszokat!...23:21-es neked meg kár volt koptatni a billentyűzetet,ez nem válasz a kérdésre!A hülye is tudja,hogy a gazdát is tanítját,és azt is,hogy az interneten (google) minden megtalálható.A kérdésbe,ott van a lényeg,KIPRÓBÁLT kutyaiskolát keresek.Ahol már járt valaki.Ahol tényleg,nagyon képzett emberek foglalkoznak velünk.Voltam (nézőként,egy bemutatáson) olyan kutyasuliba,ahol előadták magukat,hogy milyen jók,és a kutyák szinte semmit nem tudtak megcsinálni.Ezt szeretném elkerülni!!!
2009. dec. 8. 17:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Haj!

én ajánlottam a Veresegyházi kutyasulit !

én oda járok kb 4honapja kérlek,és megvallom hogy sokat tanult,(most nem azt mondom hogy vizsgára is elmehet holnap)de tudja hogy mia z hogy hozzám, ül,fekszik,lábhoz,és hogy visszajöjjön amikor hivom,


de itt az a lényeg hogy nemcsak a suliban kell tanulni,hanem otthon is,mert akkor nem ér semmit az egész!!

sok türelem, kell hozzá,remélem sikerrel jársz

2010. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!