Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecenben vagy Nyíregyházán...

Debrecenben vagy Nyíregyházán jó kutyakozmetikus?

Figyelt kérdés
Olyan kutyakozmetikust keresek, aki ért is a kiállítási kutyákhoz és megfelelően fel tudja készíteni őket kiállításra. Border colliem van.

2014. febr. 1. 12:39
 1/3 anonim válasza:
biztos van arra nagyon jó kézügyességü emberek vannak. Amúgy nagyon cuki kutyus a border collie.
2014. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, merre laksz és mennyit vagy hajlandó menni. Egyébként ha írsz privátot, tudok ajánlani párat.
2014. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán a Joker kutyakozmetikát tudom ajánlani.A Korányi úton van,a hölgy nagyon kedves,szimpatikus és érti is a dolgát.Szerintem az árak is reálisak,viszont mivel sok kiállítási kutyát készít fel,érdemes mindenképp már hetekkel,de akár hónapokkal(!)előre időpontot kérni tőle-én kiállítás előtt 5 héttel hívtam fel a múltkor és már nem volt addigra időpont :)) Sok a törzsvendége is,meg ő tényleg elég jó,nagy az ügyfélköre.De jó szívvel ajánlom.
2014. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!