Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debreceni kutyaiskolákról...

Debreceni kutyaiskolákról vélemény? Esetleg ajánlanátok párat?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 11:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De végülis a dobikhoz Maglóczki Tibi is jól ért.
2014. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Annyi a probléma, hogy 6hónaposan még nincs meg minden oltása... Nehézkes körülmények közül került hozzám 1 hónapja és most jutottunk odáig, hogy megbízik bennem és nem reszket minden újdonságtól, meg rá lehet rakni a pórázt... úgyhogy a dokinéni meg az oltások még most jönnek, utána meg kutyasuli gőzerővel, meg a sok kimaradt kölyökdolog pótlása...
2014. febr. 2. 12:47
 13/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Na igen, én is félreolvastam a kérdést, azt hittem a Debreceni kutyasuliról van szó.. Na mindegy, arról már leírtam a véleményem :D


Mi a Szent Ferencbe is voltunk. Ott nem tetszett, hogy a kiképzőnek simán belefér az, ha valaki fejberúgja a kutyáját (pont volt rá példa, mikor ott voltunk és ő helyeselt, ezért tudom). Viszont magára a feladatok végrehajtására jobban odafigyel.

A kutyák nem érintkezhettek egymással, mikor ott voltunk (a fejberúgást pont azért kapta a kutya, mert oda akart menni egy másikhoz), tehát kicsit unalmas, vontatott a képzés.


A DKSK-ban és a DASZE-ban még nem voltam, de utóbbiba készülök ellátogatni, mert jónak tűnik és ismerős is járt oda.

2014. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!