Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos Beagle kutyám...

8 hónapos Beagle kutyám orránál több helyen feldagadt. Mitől lehet? Ez lehet allergia? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ma délután még semmi nem látszott rajta,most este pedig hirtelen lett több pukli a fején.
2014. febr. 2. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívj fel egy állatorvost, és kérdezd meg. Lehetőleg még azelőtt, hogy befelé is feldagad és megfullad a kutya, az ilyenekkel nem szabad viccelni.
2014. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg ödéma, az enyémnek is ez volt! Azonnal orvos, ő ad neki Kalcium injekciót, nekem reggel ismétlőre vissza kellett vinni. Nem is értem mit netezel ahelyett hogy rohannál vele...
2014. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A szüleim elvitték dokihoz azonnal,már úton voltak mikor ezt a kérdést írtam! Csak nagyon megijedtem,azért tettem fel a kérdést. Már jól van szépen eltűntek róla,kapott kalciumot.
2014. febr. 3. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha több kisebb pukli van az valszeg valami csípés. ha allaergia lenne az egész pofája lenne egyben feldagadva.
2014. febr. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!