Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fedeztetés?

Hop te zsiga kérdése:

Kutya fedeztetés?

Figyelt kérdés
Mekkora esély van rá hogy kölykező legyen egy szuka ha nem volt összeragadva a kan a szukával csak kb 3 percig volt

2014. febr. 2. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

MINEK SZAPORÍTASZ HA ENNYIT SE TUDSZ?

Reméljük semennyi.

2014. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sippara ***** válasza:
97%
Mi az, hogy "kölykező"?
2014. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
50 % Vagy vemhes lesz, vagy nem.
2014. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy tenyésztő,akkor minek szaporítasz?


Az általános iskolás biológiával sem vagy tisztában,és nyilván azzal sem,hogy 2 millió gazdátlan kutya van Magyarországon.

Olyan buta vagy,mint a föld..

2014. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Akiteki ***** válasza:
96%
Még pont időben van, holnap lehet elvinni ivartalanítani mindkettőt.
2014. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5%
Feltettek egy kérdést!Ti pedig osszátok az észt...ne pazaroljátok mert igy is kevés van.Nagyképü öntelt banda,azt hiszitek,ti értettek a kutyákhoz?Olvastam a hozzászólásokat sippara és te kedves utólsó,csak blablablabla-ennyit tudsz!Keress másik oldalt,ne itt próbálj érvényesülni.
2014. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Te csapos! Ne haragudj, de neked van a témáról halvány lila fogalmad? A hozzászólásodból süt a hozzá nem értés! Kutyát láttál már előbe?
2014. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sippara ***** válasza:
95%
csapos, teljesen lehengerelt a magas szintű intelligenciád és fejlett vitakészséged, hirtelen nem is tudom, mit reagáljak, fogalmam sincs, hogy fogok így aludni, hogy egy noname román """""""kutyakiképző""""" szerint én csak "annyit tudok, hogy blablablabla"... szörnyű :'(
2014. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Akiteki ***** válasza:
97%
Mit vársz egy csapostól? A sört is vizezi. :)
2014. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez oly egyértelmű! :) nyilván való, hogy csapos és hop te zsiga egy oldalon állnak. :)
2014. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!