Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaküldés repülőn/futárral?...

Kutyaküldés repülőn/futárral? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Franciaországból szeretnék kutyát. Lehetséges, hogy egy nő, akinek rákos lett a férje, és 8 kiskutyája van (fajtiszta kutyák), elajándékozza, mert nincs szabadidejük foglalkozni velük? Nekem 40.000 ft-ot kell fizetnem a szállításáért, ketreccel együtt küldi. Kaptam 14 képet. Szerintem hihető, mert hosszan írt, küldött képeket, nagyon érdeklődött, hogy mit szeretnék csinálni a kutyákkal (kiállításra vinni, továbbadni, stb.). Mások szerint? Nem lehet, hogy kamu?
2014. febr. 2. 21:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet, hanem tuti, h kamu.
2014. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

És Franciaország nem elég nagy ahhoz, hogy 8 kiskutyát el tudjon ajándékozni?


Én ilyenről még csak lovakkal kapcsolatban hallottam: a vevő fizet százezreket, akár milliókat is, a lovat meg "majd hozzák"...

Röviden: felejtsd el.

2014. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
miért beszéltetek skype-on?
2014. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát el lehet így küldeni egy másik országba, ismerősöm repülős futárszolgálattal (a részleteket nem tudom) küldött az USA-ba kiskutyát. Szóval a fő kérdésedre a válaszom: lehetséges. A leírásra viszont: nem tudom.
2014. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha az álomfajtádról van szó, akkor inkább keress magyar kennelt, ha van Magyarországon. Én biztos nem vállalnám be.


Logikusan gondolkodva, ha valaki elajándékozni akar kutyát akkor azt jelenti, hogy minél hamarabb, bonyodalom nélkül, könnyen szeretné, hogy gazdához kerüljön. Ha valóban fajtatiszta a kutya, akkor bőven akadnának rá gazdijelöltek. Biztos nem akarná a nő küldözgetni, reptérre kivinni, boxot intézni, stb. Írtad is, hogy nincs ideje. Itt valami nagyon nincs rendben, bűzlik.


Fajtatiszta, ajándékozásra, nincs időm rá, de még reptetem... Én a helyedben elfelejteném.

2014. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
a kutyákra nincs ideje. és már csak 2 van
2014. febr. 2. 22:10
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
KAMU! Csak elküldöd a pénzt és sosem lesz kutyád, ne dőlj be, régesrégi trükk.
2014. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Na én ugyanilyen hirdetéssel megjártam, persze nem tudott átvágni. Az én történetem. Macskát szerettem volna, és olvastam egy hirdetést, hogy Angliában Skót lógófülű macska ajándékba elvihető. Írtam, és én is kaptam sok szép képet kiscicákról. Majd tovább leveleztünk, amiben azt írta, hogy a felesége volt nagy macska tenyésztő, de sajnos pár hónapja rákban meghalt, és ő mint gyászoló özvegy nem akar a macskákkal foglalkozni. Eleinte hittem neki, mert ki az aki ilyennel mint rák hazudik. Mivel jó magam is Angliában élek, és a megadott cím alig 60km-re volt tőlem, megírtam, hogy akár másnap eltudnék menni a cicáért. Erre megírta, hogy nagyon örül neki, de a cica nem Angliában van (csak ő) hanem Hollandiában. de ha kifizetem a szállítási költséget akkor a rokona akinél van a cica, a házig elhozza kocsival.

Itt már gyanút fogtam, így tovább ütöttem a vasat, és én is hazudtam neki. Azt írtam, hogy Hollandia sem gond, mondja a rokon címét, mert a nagybátyám kint él, és akkor ő megy el a cicáért. Nem várhatom el, hogy egy idegen férfi Hollandiából csak azért autózik Angliába, hogy cicát hozzon. Adja oda a nagybátyámnak, és hétvégén átugrom én a cicáért. Na azóta sem jött semmi..

Szóval a hirdetés amiről olvastál kamu..

Ha biztos akarsz lenni, akkor hazudj neki, és rögtön lesz ezer kifogás miért nem jó a te ötleted.

PL:

írd meg neki, hogy nagy szerencse ért ugyanis a kamionos nagybácsid pár nap múlva Franciaországba megy (írd le ugyanazt a várost ahol a kutya van) , írd meg, hogy már megbeszélted a nagybácsival, te is mész vele, így személyesen át tudod venni a kiskutyát.

Bármibe lefogadom, hogy a nő nem fog visszaírni, vagy jönni fog egy üzenet, hogy végül is máshol vannak a kutyák..

2014. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Jó reggelt.. :(

2014. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Akiteki ***** válasza:
100%
A kutya utazása cargoval (kisérő nélkül) Franciaországból, több mint 100 ezer forint. Fix, hogy kamu.
2014. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!