Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaküldés repülőn/futárral?...

Kutyaküldés repülőn/futárral? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Franciaországból szeretnék kutyát. Lehetséges, hogy egy nő, akinek rákos lett a férje, és 8 kiskutyája van (fajtiszta kutyák), elajándékozza, mert nincs szabadidejük foglalkozni velük? Nekem 40.000 ft-ot kell fizetnem a szállításáért, ketreccel együtt küldi. Kaptam 14 képet. Szerintem hihető, mert hosszan írt, küldött képeket, nagyon érdeklődött, hogy mit szeretnék csinálni a kutyákkal (kiállításra vinni, továbbadni, stb.). Mások szerint? Nem lehet, hogy kamu?
2014. febr. 2. 21:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
akkor nem csak nekem szúrt szemet :D
2014. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul forintot kér. Franciaországból senki sem kérné, hogy forintot utalj. Egy magyar csaló, aki tud angolul bevetett egy nem teljesen ismeretlen trükköt. Ne reménykedj. Keress fel kenneleket.
2014. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy kennelekbe kb. fél éve mire lesznek kutyik.. már elküldtem a nőt..ha egyáltalán nő.. Shame on you. Your story is so weak and bullshit. I hope you will be caught by the police soon. Fuck you.
2014. febr. 4. 18:35
 24/25 Akiteki ***** válasza:
100%
Ez bizony így működik. A kutya nincs azonnal. Illetve van, de az nem olyan, amit meg kell venni. Van kutyám, akire másfél évet vártam, hogy megszülessen.
2014. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Tuti csalás,ne higgy neki!
2014. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!