Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok Pest megyébe...

Ajánlanátok Pest megyébe házhoz jövő kutyakiképzőt?

Figyelt kérdés
Olyasvalakit keresek, aki tényleg ért a kutyákhoz, széles látókörű, és a kevésbé elterjedt fajtákkal is van tapasztalata - és hajlandó elkísérni minket sétára is, akár saját kutyával szimulációhoz. Nem azt szeretném, hogy ő vigye el és oldja meg a problémát, hanem hogy segítsen kezelni azt. Ha van ilyen.

#kutya #kutyakiképző #háznál képzés
2014. febr. 3. 15:18
 1/9 anonim válasza:
100%

kutyaiskola-veresegyhaz.hu

Ők házhoz is kimennek és nekem nagyon sokat segítettek.

2014. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sippara ***** válasza:
83%

[link]


Személyesen ismerem, az én első kutyámnál is ő érte el a legkomolyabb haladást, kiképzőként és emberként is abszolút merem ajánlani :)

2014. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen kutya és mi a problémád? Általánosan nem ajánlok senkit, mert mindenkinek más a módszere egy kicsit, jó lenne a fajtához és a problémához értőt találni.
2014. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mudi, összetett problémacsomaggal.
2014. febr. 3. 19:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem egy munkavonalas kiképződ ajánlok, ha jól sejtem félelmi agresszióval és a dolgok túlreagálásával küzdötök elsősorban.
2014. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, bár a félelmi agresszióban nem vagyok biztos. Mármint, a félelem tárgya felé futni nekem egyszerűen... furi. Jelenleg minden vágyam az, hogy valaki hozzáértő lásson már minket a "természetes közegünkben".
2014. febr. 3. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:

minél előbb elijeszted annál előbb szabadulsz meg a rémségtől!:-)

Merre laksz?

2014. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Budai agglomeráció.
2014. febr. 4. 10:15
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Én írtam neked a mudi félelmi agresszójáról a választ.

Én ajánlom Kresák Ágnest, ő egy terápiás oktató a Normafa kutyasuliban. Ő sok mentett kutyával is dolgozik, félősökkel, agresszívokkal egyaránt, egyénileg a kutyára szabott módszerekkel. Sajnos a mudinál ez nem egyszerű eset, a fajtajellegből is adódik, sok ilyen mudival találkoztam már én is. Vagy keresd meg a fajtamentést és kérdezd meg, hogy náluk ki vált be legjobban, ők is biztos találkoztak már ilyen kutyákkal.

2014. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!