Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tehetnék szert megbízható,...

Hol tehetnék szert megbízható, házhoz jövő bébiszitterre?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy tavaszig orvosi kezelésre kell járnom hetente kétszer, és nem tudom kire bízni hét hónapos kislányomat. Anyuék még dolgoznak, a férjemnek ugyan rugalmnas a munkaideje, de ilyen hosszú távon ő sem tudja magát mindig szabaddá tenni. Hol keresgélhetnék? Bele merjek vágni a fizetős bébiszitter alkalmazásába? Van valaki, aki tudna segíteni, akár tapasztalattal, akár ajánlani valakit? Bp 18.kerületben lakunk. Köszi a válaszokat!
2010. febr. 2. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
célszerű a védőnői szolgálatnál érdeklődni, biztos tudnak megbízható bébi vigyázókat ajánlani :)
2010. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! én velük meg voltam elégedve: [link]
2010. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én szívesen vigyázok rá, igaz nem vagyok bébiszitter, de van egy 13 hónapos kislányom és a XVIII. kerületben lakok :)
2010. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsónak nagyon köszi! :) De arra gondoltam, ha már keresek egy gyerekfelvigyázót, rendszerestíek egy kis mozgást, így állandó felügyelet kéne. De a szándékot nagyon értékelem, komolyan! :)

Az az aupairKft nem ír árakat, drágán dolgoznak?

2010. febr. 3. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!