Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ma reggel óta habosat...

Goncol vivien kérdése:

A kutyám ma reggel óta habosat hány mitöl lehet ez vagy milehet az oka? aki csak kritizálni bagy beszologatni tud annak nem vagyok kivbáncsi a hozzászólására . Mert nem kelle akkor irni enyi!

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 09:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*vagy kiváncsi*
2014. febr. 4. 09:49
 2/14 Firestorm ***** válasza:

Lehet ég a gyomra.Ha a kedve jó,eszik,iszik rendesen akkor szerintem nincsen nagy gond,ez egyfajta tisztulási menet a kutyáknál,ha jól tudom.

De független ettől mérgezés is lehet.

2014. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ezer meg egy oka lehet. Ha benti, lehet megevett valamit, amit nem kellett volna. Nekem régen a spánielemet nem lehetett leszokatni a széthagyott rágók felevéséről séta közben, meg a paírzsebkendők szétszedéséről. Zsepitől rendszeresen hányt.

Ha meg kinti, a legsúlyosabb opció a mérgezés. Ha nem tudod mi lehet az oka és ár órán belül nem javul, levert lesz, vagy bárhogy megváltozik a viselkedése, azonnal vidd dokihoz! Lehet, csak túl sok savat termelt és meg kellett tőle szabadulni, de utalhat valami komolyabb problémára is!

2014. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyes orvosok szerint ez lehet gyomorsav túltengés, pár szem keksz segíthet rajta.
2014. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2014. febr. 4. 10:03
 6/14 anonim válasza:

így igaz, gyomorsavtúltengés. enyém kap minden reggel 3-4 háztartási kekszet, este pedig vacsit így oké.

amikor megtaláltuk állatorvos quamatelt írt neki.

jobbulást neki!:)

2014. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Kerestem neked pár linket erről.


Az én kutyáim amikor betegek lettek, étvágytalanok lettek először és habosat hánytak, később hasmenés is jelentkezett, nagyon híg székletük volt és csak feküdtek. Ők elkapták a parvovírust, ami fél éves korig oltatlanul egészen biztosan semmi jóra nem vezet. Az én kis kutyáim nem élték túl. De a felnőtt kutyáim jobban lettek.

Itt van erről egy pár cikk, ha ilyen tüneteket észlelsz azonnal orvoshoz kell vinni.


- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

2014. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, lehet, hogy benyalt valami vírust!
2014. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Több helyről is hallottam, hogy tombol most egy ilyen hányós-hasmenős járvány. Az alap oltásait megkapta (2parvo+2kombi) mert ha igen, akkor a parvot legalább ki lehet zárni. Mindenesetre, ha levert lesz, és étvágytalan irány az orvos.
2014. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is hányással, nem evéssel kezdődött, mostanra mindengyik kutya étvágytalan és hasmenése van.

Figyelj, és ha bármi más tünet társul, vagy nem múlik a hányás, akkor menjetek dokihoz.

Egyébként a gyomorsav sárga, szóval a fehér habos, az tuti nem gyomorsav.

2014. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!