Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám reggel kétszer fehér...

A kutyám reggel kétszer fehér habosat hányt, és volt egy kis hasmenése is. Láza nincs. Aggódjak?

Figyelt kérdés
Reggelire nagyrészt rizst adtam neki, pici táppal, azt megette, de elég kedvtelen. Mondjuk az azért is lehet, mert tegnap négy órát rohangáltunk, és fáradt. Az utóbbi időben kicsit paranoiás lettem, mi lehet a baj? Menjünk orvoshoz így vasárnap, vagy várjuk ki a holnapot, hogy jobban lesz-e?
2014. jan. 26. 13:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bolus adstringens van itthon, de nem adtam neki, mert nem tudom jó ötlet-e, ha az megfogja a székletét, és bent marad, aminek inkább kijönnie kéne. Meg kapott Vetri DMG-t.
2014. jan. 26. 13:20
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
veszett lett el kel altatni!
2014. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nyilván, főleg hogy az országban gyakorlatilag nincs veszettség, amúgy meg nem ezek a tünetei, és be is van ellene oltva.
2014. jan. 26. 13:24
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedve milyen? Eszik iszik rendesen?


Ha minden rendben van akkor nincs ok az aggódalomra,kapjon csak rizst egy kis főtt husival pár napig.Ha nem javul vidd el dokihoz.

2014. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elég punnyadt, de ez tényleg még bőven lehet a fáradtság is. Nem mondom, hogy nagyon lelkesen tolta be a rizst, meg nem is mindet, de azért evett. Inni viszont nem iszik olyan sokat, mint szokott.
2014. jan. 26. 13:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy kis gyomorrontás, vagy valamitől rossz lett az emésztése. Én akkor szoktam Bolust adni, hogyha 1-2 napja látom, hogy nem úgy eszik, ahogy kellene, illetve ha hallom, hogy mocorog a gyomra, vagy épp sokat pukizik. Olyankor diétára fogom vagy 2 napig (csirkemell, répa, rizs, meg egy kis fokhagyma), esti étkezésnél kap egy szem bolust, meg másnap is, és rendbe is jön.


A fáradtságtól nem kellene ilyen tüneteket produkálnia, úgyhogy én ezt kizárnám.


Egyelőre várj holnapig, mérd meg a lázát majd este (olyankor szoktak inkább belázasodni), aztán annak függvényében, hogy hogy van, vidd el az orvoshoz, ha szükséges. Bolust se adj neki inkább még.

2014. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Amire egy beteg kutyánál oda kell figyelni, az az ivás. Ha nem is eszik, nem gáz, de inni igyon, erre figyelj oda! A hasmenés és a hányás is kiszáríthatja!

2014. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
:---------------)
2014. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
:-----------------------------------------------D
2014. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
X---------------------------------------------------------D
2014. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!