Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős (hány hetes/hónapo...

Mennyi idős (hány hetes/hónapos) korban lehet ülni/feküdni/maradni/stb. tanítani a kutyát?

Figyelt kérdés
És vajon ivartalanítás után könnyebben tanulnak vagy ez nincs befolyással?
2014. febr. 4. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy hozzádkerül, 8 hetes kortól már lehet. Én klikkerrel tanítottam. Az ivartalanítás nem befolyásol, max annyiban h amikor már felnőtt és ivartalanítva van, nem zavarnak be a tüzelő szukák illetve ha szuka akkor a tüzelés.
2014. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

És mi számít gyors illetve lassú folyamatnak? Szóval egy lassabban tanuló kutyának mennyi idő megtanulni pl. ülni?

2014. febr. 4. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:

A helyben maradást NEM szabad 8 hetes korban már tanítani,azt majd olyan 5 hónapos kortól leghamarabb. A többit lehet már 8 hetes kortól, de csak játékosan, nem kiképzésszerűen.


Az ivartalanítás nem befolyásolja.

2014. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most féléves a kutyim, szóval akkor ezek szerint nyugodtan mehet már bőven - szobatiszta. :) A maradást meg fokozatosan. :) Köszi a válaszokat! Ment a zöld kéz!
2014. febr. 4. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Úristen akkor én elb.sztam....nekem már 3 hónaposan tudott helyben maradni, sőt tovább megyek 2 hónaposan tudta h a kajájához csak engedéllyel mehet - vagyis ott is helybenmaradt amikor még nem mondtam h mehet.... most 1 éves.... úristen, milyen következménye lesz ennek?????


Ne nevettesd már ki magad - mi a fészkes franckarika indokolja szerinted h nem lehet 8 hetesen helybenmaradást tanítani csak 5 hónaposan???? Mégis mi???

2014. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondolom, ez a kérdés elsősorban nem nekem szól. :D
2014. febr. 4. 17:32
 7/7 anonim válasza:
Ez egyéntől is függ. én, ahogy megkaptam a kutyám, szinte rögtön elkezdtem tanítani az ült, feksziket, stb... A marad is ment neki 5 hónapos kora előtt.
2014. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!