Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül Budapesten...

Mennyibe kerül Budapesten labor, illetve EKG vizsgálat kutyáknál?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Helytől függ. Pontosat ők tudnak mondani. Labor eleve attól függ, hogy le lehet-e venni ébren a vért, vagy bódítani/altatni kell, ahhoz mennyi anyagot használ és milyet, mert van amelyik drágább, pontosan mi érdekel a véréből, hol tudja megvizsgál(tat)ni, ott milyen árak vannak. stb.

Nem BP. de labort én két éve egy helyen 20 ezerért csináltattam, most meg dettó ugyanazt máshol 12 ezerért. Nagy különbségek vannak ebben is mint mindenben. Egyszer pl. egy macskát 4 ezerért heréltettem ki akció nélkül, aztán egy másikat akciósan 6 ezerért máshol. Szóval tényleg a konkrét hely tud mondani összeget.

2014. febr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Helytől is függ, meg a vizsgálattól is. EKG 5-10ezer között lehet, a laborvizsgálat nagyon sok paraméterből áll. Általános rutin kb 7000-től indul, de határ a csillagos ég (vérvizsgálatra gondolok).
2014. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!