Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A WELSH CORGI (Pembroke)...

A WELSH CORGI (Pembroke) kutyusról szeretnék, érdeklödni, választ szeretnék, hogy mennyire családi kutya, mennyire kényes, szörzetápolási igény, mennyit eszik, hogy jön ki más kutyákkal, ( tapasztalt gazdik válaszát szivesen elfogadom )?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég ritka Magyarországon, úgyhogy lehet hogy nem fog egy gazdi sem idetévedni.

Mit én tudok róluk, szőrét nem nagyon kell ápolni, közbe át kell fésülni, meg néha megfürdetni. Szerintem jó családi kutya, a többi kutyával általában jól kijönnek, de minden nevelés kérdése :)

Venni szeretnél egyet?

Ha nem ragaszkodsz a fajtához, van egy édes kutyus nem welsh corgi de egy kicsit emlékeztet rá : [link]

2014. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,venni szeretnék egy welsh corgi kölyköt :) !
2014. febr. 5. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
külföldről? M.o.-n nem tudok eladó kölykökről.
2014. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg nem gyakori Magyarországon. Főleg nem a Pembroke - Cardigan tenyészetet láttam valahol.

Nem az a tipikus húzható-vonható béketűrő családi kutya. Temperamentumos és önálló fajta, mindazonáltal persze kiváló társasági kutya, ha jól van nevelve. Elég csipkedős, azt olvastam, elvégre pásztorkutya. Sok helyen írják, hogy cuki meg minden, de igazi kis bajkeverő zsivány. :)

2014. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 pembroke corgim van. Teljes mértékig emberközpontú, mindig ott vannak ahol te. Egyik kutyám imádja a gyerekeket, másikat meg nem érdekli. Tény tudnak csipkelődni, de könnyen ki lehet nevelni belőlük. Nagyon szívós kis teremtmények nem kényesek.A szőrükkel sem kell nagyon sokat foglalkozni, de mivel dupla bundájuk van így a nyári vedlés elég sok szőrrel jár. Más kutyákkal jól kijönnek, bár az én egyik kutyusom nem mindig tolerálja azt ha én más kutyákkal is foglalkozom rajta kívül. Nekem nem kéne már más kutyafajta, egyszerűen szerelem volt első látásra.
2014. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyem meg a szívüket ezeknek az aprólábú, mélynövésű, vitorlafülű minirókáknak :)
2015. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!