Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik győzne...

Szerintetek melyik győzne harcban?

Figyelt kérdés

Nyugi nem akarok kutyaviadalt csak egy elméleti kérdés.

Dobermann vs. Boxer

Dobermann vs. Argentín dog

Kaukázusi juhászkutya vs. KÁJ

Kangal vs. KÁJ


2014. febr. 5. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát a dobinak nem sok esélye lenne egy argentin doggal szemben. A többit nem tudom.
2014. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
Nekem van dobim aranyos meg minden de ha megvadul nincs olyan amit ne tudna legyőzni szerintem olyan 50-60 kg ig mindent ver.Egyszer megtépte a szomszéd hatalmas ó németjuhászát.A dobinak elég hosszú pofája van azzal megtud bármit ragadni.Persze egy rotival már nem tudna mit kezdeni az argentin dogot azért nem tudom ,hogy legyürné mert bazi nagy másrészt az argentin dog elég lassú egy dobihoz képest..
2014. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Amúgy eszembe nem jutna a való életben özzeverekedtetni kutyákat.

Egyébkén a dobermann a kedvenc kutyafajtám. Szerintem nincs nagyon szebb, formásabb kutya mint a dobermann.

2014. febr. 5. 21:42
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát őszintén remélem, hogy csak elméleti a kérdés.


Aki szerint az argentin dog lassú, azt szívesen meghívnám egy átlagos délutáni sétapartynkra. Az argentin dog egy vadászkutya, akit nagyvadak pl. puma, vaddisznó elejtésére tenyésztették ki. Ezt tudván érdemes átgondolni a fent említett baromságot.


Válaszaim:


1. Doberman

2. Argentin dog

3. KÁJ

4. KÁJ

2014. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon kutyafüggő, melyik milyen nemű, hány évesek, milyen kondiban vannak. Ha mégis tippelni kéne, ugyanazokat mondanám, mint az előttem szóló.
2014. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát azért megnézném egy az argentin dogot ahogy a dobermannal spirntel szerintem le maradna :D

Szerintem a dobermann a test tömegéhez képest a leggyorsabb kutyák egyike (nyáron biciklivel alig tudom utolérni és ezt tartja vagy 5 km ig)

2014. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Még az a szerencse, hogy ennyi okos ember van itt.
2014. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hoppá egy kis gépelési hiba.Egyébként az argentin dogodnak van valami problémája ? imádom azokat a kutyusokat is de annyi rosszat hallok róla szívbajok,ízületi bajok stb.
2014. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ma 22:13 Jaj annyira jellemző ez a szarkazmus a magyarokra valamit mindig meg kell jegyezni bármilyen angol fórumon olvasgatok sose bántják egymást az emberek vagy max csak viccből ...ezért ilyen ez az ország mert mindig a tied meg a hozzád hasonlóké a szó .....hagyom is a francba az egészet
2014. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2014. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!