Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik győzne Kaukázusi...

Brutti kérdése:

Melyik győzne Kaukázusi juhász vagy Boxer? Harcban

Figyelt kérdés
Ja és mielőtt az lenne hogy harcoltatni akarom őket!!!NEM AKAROM ŐKET HARCOLTATNI!!!;)
2012. febr. 10. 18:08
1 2
 1/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
92%
Kaukázusi győzne.
2012. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
100%, hogy a boxer, amennyiben egy templomtoronyból célzott lövést ad le egy távcsöves puskával.
2012. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Kb. mintha azt kérdeznéd, hogy melyik győzne, egy yorki vagy egy pitbull.
2012. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ilyen kérdések érdekelnek? Egyébként a kaukázusi juhász győzne...
2012. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a Boxer. Erôsebb és harciasabb a teste. Gyorsabb és jobba a reflexei is. Bár a kau nagy eléggé lomha és nem arra volt tenyésztve,hogy harcoljon :)
2012. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

A kaukázusi.

#5, ha nem tudod miről beszélsz, ne válaszolj a kérdésre.

2012. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

A kaukázusi.

Én sem értem egyébként, miért érzik úgy egyes emberek, hogy akkor is válaszolniuk kell, ha fingjuk nincs a témáról.

2012. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
nem kell egybôl leugatni, én a véleményemet mondtam el és nem azt ami biztos...
2012. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

véleménnyel ki lehet törölni a hátsókat, azzal nem sokra megy az ember.


Kaukázusira azt mondani, hogy lomha, gyenge reflexekkel? Normális az ilyen? Ha semmit nem ért hozzá, de hozzászól, azzal csak hátráltatja a kérdezőt..


Szerinted ha egy 2-3 tagú kau falka elkerget egy farkas falkát, ami ugye nem 2-3 tagú, és ha valaki látott már igazi farkast.. akkor majd szerinted egy dísztenyésztett pitbull(amin már csak a szőrzete miatt is annyi fogás van, hogy nevetséges) ellenfél?


lehet nézni videókat, hogy pl egy kangal hogy dobál egy rottweilert..

2012. márc. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

#5 minek mondassz hülyeséget? felvilágosítanálak, hogy a kaukázusi juhász teljes neve: KAUKÁZUSI MEDVEÖLŐ!

és arra tenyésztették ki, hogy megvédje a birka nyájat, vagy éppen amit kellett.

és ha farkasokkal küzdött, akkor ne mondd már nekem, hogy nem győzne le egy boxert!


az enyém 2 éves lesz júniusban, és van benne németjuhász is, de mégis, olyan erő van benne, hogy apát majdnem elrántja, pedig apa 100 kilós.


Még szép h a kaukázusi nyerne...

2012. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!