Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja a kutyámnak?...

Lehet valami baja a kutyámnak? Többi lennt

Figyelt kérdés
van egy 10honapos amstaffom és ma adtak neki csontot az itthoniak,csirke csontot.farhát,meg melle meg ilyeneket.Lehet töle valami baja?honnan tudom ha baja lett töle?

2014. febr. 7. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Farhát, mell, nyak mehet neki, amit nem javasolnék az a csöves csontok, mint pl comb. Ami szilánkosan törik.

Ha gondot okozott volna, akkor a kutya már rosszul lenne, esetleg vérezne. Szerintem néha rágicsálhat ilyet.

2014. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Főzve ne, de nyersen mehet BÁRMILYEN szárnyas csont.
2014. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
délután 1ora körül ette.ha baja lenne töle akkor már megtörtént volna vagy csak késöbb?
2014. febr. 7. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kell ennyire parázni farhát, meg egyéb csirke csonttól? Max annyi baja lesz, ha kényes a bele és sokat kapott, nem tud majd könnyen kakálni.
2014. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mehet neki az én kutyám 10 hetes kora óta így eszik és nyersen:)Próbáld ki a nyers etetést:)
2014. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én azt ajánlom, hogy csirkecsontot ne adj neki főve. Mindenki nyavajog így, meg úgy, hogy márpedig a kutyája évek óta azt eszi, de láttam már kutyát, amelyiknek kiszurta a beleit a szilánkosra tört csont.. (természtesen belepusztult)
2014. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!